Gamepower Warlord vs James Donkey 712

Sorduğum 2 üründe de 7.1 yazıyor. Sanal 7.1 olduğunu biliyorum fakat ses kalitesi stereo'dan daha iyi olmaz mı?
Corsair Hs50'si daha iyi performansa sahip. Eğer ses kartınız iyiyse bütün kulaklıkları 7.1 yapabilirsiniz. Ben şu anda telefon kulaklığıyla idare ediyorum. Ses kartımın driverı ile 7.1 yaptım. Gayet de güzel ses kasıyorum CS:GO'da. Ses kartım anakarta gömülü, yani ayrı bir ses kartı almadım. Anakartınız neydi?

Corsair Hs50'si daha iyi performansa sahip. Eğer ses kartınız iyiyse bütün kulaklıkları 7.1 yapabilirsiniz. Ben şu anda telefon kulaklığıyla idare ediyorum. Ses kartımın driverı ile 7.1 yaptım. Gayet de güzel ses kasıyorum CS:GO'da. Ses kartım anakarta gömülü, yani ayrı bir ses kartı almadım. Anakartınız neydi?
MSI B450M PRO-VDH PLUS 3466MHz(OC

James donkey 710 kullanıcısıyım bulaşma derim.Bilinen markalardan şaşmamaya gayret et.
James donkey 710 hakkındaki yorumum ise ses kalitesi gayet güzel,fakat kronik bir kablo dolanma sorunu mevcut dolanmasını bir türlü engelleyemiyorsun ve kablo bozuluyor.
Garantiye yolladım yenisini gönderdiler fakat nereye kadar gönder gönder. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı