Gamepower Windrunner mı Cooler Master MA410P mi?

Kule tipi soğutmaların temel yapıları aynı. Bu iki ürüne ne kadar ödeyeceksiniz bilmiyorum ama olayı 300 TL'nin altında bir fiyata kapatabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstteki alınmaz. ARGB'si var diye 400 TL bayılmaya gerek yok. SE-224-XT-R modeline bakmak daha mantıklı SE-224 ARGB yerine.

Bütçe varsa SE-234 ARGB alınabilir.

Kule tipi soğutmaların temel yapıları aynı. Bu iki ürüne ne kadar ödeyeceksiniz bilmiyorum ama olayı 300 TL'nin altında bir fiyata kapatabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD işlemcinin Max TDP'si 65 W bende olan i7 işlemcinin TDP'si 125W ve 4.4 GHz'te ikisinde de sıcaklık 70 derece oluyor. Başka onerebileceginiz soğutucu var mi?
Baska bir seçenek olarak 2 tane ust 14 cm egzoz fani almayı düşünüyorum.(Arctic bionix 14 cm pst)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-03-23-11-53-41-463_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-23-11-53-41-463_com.android.chrome.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2021-03-23-11-53-08-122_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-23-11-53-08-122_com.android.chrome.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 23
@Cabil

Tepeye çok yüksek CFM değeri sunan fan takmanın bence lüzumu yok. Hatta oraya orta halli fan yerleştirip asıl bütçeyi işlemci soğutucusuna yönlendirmek daha makul. O açıdan maksimum bütçe nedir? Kasanızı ve işlemcinizi de paylaşır mısınız?

İ7 10700 kf
Xpg invader kasa
2 li cooler master kasa fanı ve 2 tane xpg invader orijinal kasa fanı
@Cabil

Tepeye çok yüksek CFM değeri sunan fan takmanın bence lüzumu yok. Hatta oraya orta halli fan yerleştirip asıl bütçeyi işlemci soğutucusuna yönlendirmek daha makul. O açıdan maksimum bütçe nedir? Kasanızı ve işlemcinizi de paylaşır mısınız?

Şuan fiyatlar kabarik olduğu için sıvı sogutmayi sonradan alacağım.
On tarafa 3 lu sıvı soğutma almayı düşünüyorum

Geri
Yukarı