Gamepwer Monitörde ışık sızması garantiye girer mi?

kralbenim52

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Temmuz ayında Gamepower 27 GPRBP27C144 model bir monitör aldım. 3-4 aydır bilgisayarla pek ilgilenemedim. Son 1 aydır aktif olarak kullanıp oyun oynuyorum ve beni sürekli ekranın köşelerindeki beyazlık rahatsız ediyor. Oyunda karanlık sahneler veya bir film izlediğimde aşırı rahasız olmaya başladım. Genelde IPS panellerde oluyormuş fakat benim monitörüm VA panel. Ürünü alalı 6 ay olmadı ve da formundan yararlanma hakkım var. Sizce garantiye göndersem değiştirirler mi?

213F280D-2E64-4EE3-A0F6-55904E31C831.jpeg

3865BCF4-8244-4294-9442-CE8B9802FBE3.jpeg

Arkadaşlar merhaba. Temmuz ayında Gamepower 27 GPRBP27C144 model bir monitör aldım. 3-4 aydır bilgisayarla pek ilgilenemedim. Son 1 aydır aktif olarak kullanıp oyun oynuyorum ve beni sürekli ekranın köşelerindeki beyazlık rahatsız ediyor. Oyunda karanlık sahneler veya bir film izlediğimde aşırı rahasız olmaya başladım. Genelde IPS panellerde oluyormuş fakat benim monitörüm VA panel. Ürünü alalı 6 ay olmadı ve da formundan yararlanma hakkım var. Sizce garantiye göndersem değiştirirler mi?

Eki Görüntüle 781161

Eki Görüntüle 781162
Gamepower pişmanlıktır.

Bir gram etki etmiyor, kavislilerin(curved) hepsinde oluyor. Ben bile çok takıntılıyım ama hiç takmıyordum 😂

Gamepower ile ne alakası var anlamadım. Tamam Gamepower önerilmez ama en küçük şeyde suçu Gamepower'da bulmak bana abartı gibi geldi. Sonuçta bu sorun Gamepower'a özel değil. Curved monitörlerin çoğunda oluyor.
Gamepower konusu açılmış ise böyle kişiler konuya girip "Gamepower pişmanlıktır" yazıp çıktıklarına eminim.
Gamepower alıp sorun yaşayan o kadar çok insan var ki.
Evet ama sadece bu Gamepower monitörlerde olmuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı