Gamer AVM güvenilir mi?

Arda_4707

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller. Gamer AVM satıcısını Instagram üzerinden uzun süredir takip ediyorum ve adamlar sürekli satış yapıyorlar yorumlarda birçok kişi güvenilir vesaire yazıyorlar. Bu sitenin satmış olduğu bir yıllık Game Pass var 100 lira. Hesap şeklinde sattıklarından dolayı ucuz. Bu ürünü almayı düşünüyorum. Sizce sıkıntı çıkar mı? Daha önce alışveriş yapan varsa bilgi verebilir mi?

Ürün linki: XBOX GAMEPASS ( 1 Yıllık )

Aylığı 160₺ olan bir ürünü yıllık 100₺'ye sıkıntısız alabileceğiniz düşünmüyorum. büyük ihtimalle çalıntı kart ile alınan üyelikleri size teslim ediyorlar. Bulaşmanızı önermem.

Hocam ilk kez duydum bu siteyi. Verdikleri Game Pass gerçek doğru fakat bu Game Pass hesabını çok kişi kullanıyor. Eğer almak isterseniz bazı sitelerde daha ucuza bu tür hesaplar satılıyor ama yine de önermiyorum..

Hocam ilk kez duydum bu siteyi. Verdikleri Game Pass gerçek doğru fakat bu Game Pass hesabını çok kişi kullanıyor. Eğer almak isterseniz bazı sitelerde daha ucuza bu tür hesaplar satılıyor ama yine de önermiyorum.

Buna yönelmemin sebebi ucuz olması. Aylık bir şey olsa zaten böyle bir topa girmem ama yıllık olduğundan dolayı şimdi alayım bir sürü oyun çıkacak Game Pass'e kenarda kalsın oynarım diye alacaktım. Gerçekten sıkıntı çıkarabilirse almam. Yani bu siteden hesap şeklinde satılan oyunları alanları da gördüm güvenilir diyenler var ondan dolayı düşündüm.

Buna yönelmemin sebebi ucuz olması. Aylık bir şey olsa zaten böyle bir topa girmem ama yıllık olduğundan dolayı şimdi alayım bir sürü oyun çıkacak Game Pass'e kenarda kalsın oynarım diye alacaktım. Gerçekten sıkıntı çıkarabilirse almam. Yani bu siteden hesap şeklinde satılan oyunları alanları da gördüm güvenilir diyenler var ondan dolayı düşündüm.

Hocam zaten güvenilir oluyor çoğu fakat dediğim gibi hem çok fazla kullanıcı kullanıyor hem de eğer sonradan sıkıntı olur ise geri dönüş konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.

100 TL benim için çok önemli derseniz denemekten zarar gelmez sanırım. Ama nasıl sistemleri var bilmiyorum.

Hocam zaten güvenilir oluyor çoğu fakat dediğim gibi hem çok fazla kullanıcı kullanıyor hem de eğer sonradan sıkıntı olur ise geri dönüş konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.
Bir yorum gördüm ürünün altında (Instagram'da) adamın hesabından çıkış olmuş ürün alındıktan bir ay sonra bir anda. Site ile iletişime geçip düzeltmişler problemi kullanmaya devam etmişler. Yorumu yapan kişi ne kadar doğru konuşuyor tabii ki bilemem.

Bir yorum gördüm ürünün altında (Instagram'da) adamın hesabından çıkış olmuş ürün alındıktan bir ay sonra bir anda. Site ile iletişime geçip düzeltmişler problemi kullanmaya devam etmişler. Yorumu yapan kişi ne kadar doğru konuşuyor tabii ki bilemem.

Hocam 100TL veriyorsun sonuçta. 1 ay Game Pass zaten 160TL. Bence alınır ama kesin bir şey diyemem bu siteyi ilk kez duydum. Birkaç site var daha güvenilir olan ama burada ismini vermek yanlış olabilir.

Hocam 100TL veriyorsun sonuçta. 1 ay Game Pass zaten 160TL. Bence alınır ama kesin bir şey diyemem bu siteyi ilk kez duydum. Birkaç site var daha güvenilir olan ama burada ismini vermek yanlış olabilir.
100 lira çok müthiş bir para değil dediğiniz gibi. Ek olarak adamların Hepsiburada sayfası da var orada da key vesaire satıyorlar daha güvenilir gelmeye başladı.

Geri
Yukarı