Gamer central güvenilir mi?

Kerimexe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Gamer Central'den işlemci almayı düşünüyorum ama internette güvenilirliği konusunda herhangi bir veri bulamadım. Kendilerine ulaştığımda bana IBAN gönderdiler ve ücret gönderiminden sonra işlemciyi kargoya vereceklerini söylediler. Sizce güvenilir mi?

Bende oradan ekran kartı almayı düşünüyordum vazgeçtim. Hiçbir yerde onlarla alakalı yorum yok galiba İstanbul'da dükkanları varmış gidip elden almak bana daha garantili geliyor.

İlk defa duydum. Bence almayın. 100-200 TL daha ucuz vermek yerine dolandırılmayın.

IBAN'a parayı yollayın ürünü gönderelim gibi bir yol mu olur hangi çağda yaşıyoruz. Gerekirse 200-300 neyse fazla verip güvenilir bilindik bir yerden almak en iyisi dostum.

Bende merak ediyorum aslında birkaç ürün var aklımda olan param güvende ile satış yapmıyorlarmış aramızda alışveriş yapan varmıdır ?
Bende merak ediyorum aslında birkaç ürün var aklımda olan param güvende ile satış yapmıyorlarmış aramızda alışveriş yapan varmıdır ?

Merhaba, Gamer Central'den işlemci almayı düşünüyorum ama internette güvenilirliği konusunda herhangi bir veri bulamadım. Kendilerine ulaştığımda bana IBAN gönderdiler ve ücret gönderiminden sonra işlemciyi kargoya vereceklerini söylediler. Sizce güvenilir mi?
hocam sakın almayın sıfır falan değil kandırıyorlar ben aldım pişman oldum
ben ekran kartı aldım sıfır diye bant yapıstırmıslar sıfır diye kandırıyolar milleti aldanmayın hocam

İkinci el fiyatına yakın fiyatla sahte faturalı ürünleri paketleyip sıfır diye satıyorlar.
Fiyatların ikinci ele yakın olması ve mağazaya benzer bir dükkanları olması bir avantaj.
Fakat ikinci el ürünü sıfır, paketi açılmamış diye satmak dolandırıcılıktır.
işlemci ve ekran kartı satın aldım. ikisi de sıfır değildi. Özellikle AMD işlemcinin güvenlik bandrolünün kesik olması ve üzerine şeffaf bant yapıştırarak "sıfır, paketi ilk siz açacaksınız" şeklinde pazarlamaları nasıl bir yüzsüzlüktür anlamak mümkün değil. İşlemcinin pinlerinin olduğu kısımda da macun izleri vardı.
Dükkanları filan da yok kanmasın kimse. Dükkan diye kullandıkları yer sürekli kapalı ve sadece işiniz olduğunda gidip açıyorlar.

Ben bu durumları tahmin ederek ve bilerek ürünleri satın aldım. Çünkü aldığım ürünlerin ikinci el fiyatları da hemen hemen aynıydı. Fakat bu, dolandırıcı oldukları gerçeğini değiştirmez.

Dükkanımsı yerlerinin üzerinde GAMER WORLD diye ufak bir tabelaları var. Nette araştırınca önceden bu isimle iş yaptıklarını anlayabiliriz. Muhtemelen sahtecilikten başları ağrıyınca isim değişimine gittiler sahibinden üzerinden.

Bu kişilerden ürün alıp memnun kalan da çok var. Ben de bir ürünü aldıktan sonra bir problem için aradığımda gayet yardımcı oldu.

Fakat bu yazıyı okuyan arkadaşa uyarı olsun. Başka forumlarda bu kişileri savunan, çok memnun olduğunu söyleyenler hatta dolandırıcı diyenlere de saldıranlar olmuş. İnanın söylediklerim varsayım değil, bu kişiler ikinci el ürünleri sıfır diye satıyorlar emin olun alacaksanız ona göre alın.

Sahibinden üzerinden ikinci el ürünlere yönelmek, sahte faturalı, nerede kullanıldığı nereden geldiği belli olmayan ürünleri satan bu kişilere yönelmekten daha iyidir.

Yerleri de Esenyurt'ta bu arada. Yer denilebilirse.

Geri
Yukarı