Gamer Central satıcısından işlemci alınır mı?

Bu satıcı ile alışverişim oldu ve sıfır diye aldığım GTX 1070 Ti kart ikinci el çıktı, konu olarak paylaştım isteyenler profilimden göz atsın.

Hocam bu sorun başka bir arkadaşta çıkmıştı çok güvenilir bir satıcı değil daha önce gamer world adı altında satış yapıyorlardı ama adlarını değiştirmişler HD8350'yi sıfır diye sattıklarını görmüştüm 8350'yi sıfır diye satan satıcıya güvenilir mi tartışılır?

Hocam bu sorun başka bir arkadaşta çıkmıştı çok güvenilir bir satıcı değil daha önce gamer world adı altında satış yapıyorlardı ama adlarını değiştirmişler HD8350'yi sıfır diye sattıklarını görmüştüm 8350'yi sıfır diye satan satıcıya güvenilir mi tartışılır?
Ben acele ettim almakta, o ilanı görseydim kesin vazgeçerdim. Dolandırıcılık yapacaksan bari düzgün yap 8350 yi sıfır diye satmak nedir 2013 yılından kalma ekran kartı.
Dolandırıcı muhtemelen temizleyip sıfır diye satıyorlar.
Evet bana gelen kartta tertemizdi, vida üzerindeki garanti etiketi yoktu, açıp fan yaprak altlarına kadar temizlemişler.

Ben acele ettim almakta, o ilanı görseydim kesin vazgeçerdim. Dolandırıcılık yapacaksan bari düzgün yap 8350'yi sıfır diye satmak nedir 2013 yılından kalma ekran kartı.

Evet bana gelen kartta tertemizdi, vida üzerindeki garanti etiketi yoktu, açıp fan yaprak altlarına kadar temizlemişler.

i3 4160'ıda sıfır diye sattıkları bir ilan var bu tarz örnek iki üç tane daha var zaten piyasanın çok altında sattıklarını görünce bende almak istemiştim ama araştırınca sonuç bu çıktı. Bu arada sizin aldığınız kartı sıfır diye mi sattılar size.

i3 4160'ıda sıfır diye sattıkları bir ilan var bu tarz örnek iki üç tane daha var zaten piyasanın çok altında sattıklarını görünce bende almak istemiştim ama araştırınca sonuç bu çıktı. Bu arada sizin aldığınız kartı sıfır diye mi sattılar size.
Evet şu anda hala ilanda, yeni kurbanını bekliyor.

Geri
Yukarı