Gamer Kulaklık Tavsiyesi

nightStaLker_

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle SELAMUN ALEYKUM arkadaşlar başlıkta olduğu gibi gamer kulaklık tavsiyesi istiyorum.Bütçem 100-250 arası fiyatın düşük olması çok kafi olur illede 250 olmasın yani yardımcı olursanız sevinirim İyi akşamlar.

Öncelikle şu söylediklerimi çok samimi ve atmasyon olmayan şekilde söylüyorum, bu kadar para vermeye gerçekten gerek yok bunu belirteyim.

Bende bir kulaklık arıyordum, o kadar bütçe yoktu benim ama 100 Tl filan vardı. Arkadaşlarda 150 Tl'lik Logitech'ler filan vardı fakat o kadar veremezdim.

Daha sonra Vatan'dan tam tamına 48 Tl'ye, Snopy Rampage SN-R3 aldım. Tek kelimeyle müthiş bir kulaklık bu fiyata. Zaten biraz araştırırsanız, 2-3 katı olan kulaklıklar ile eşit derecede kaliteli olduğunu görürsünüz.

Aynı şekilde R5 ve R4 modelleri mevcut fakat R4'ile aynı anda ikisini de kutusunda incelemiştim Vatan'da, özellikleri ikisinin de aynı. Ses çıkışları filan yani. Bir de R3'ün mikrofon görünüşünü daha çok beğendim.
R5'e gelirsek, bu kulaklığa uçuk bir görünüm olduğunu ve şık olmadığını düşünüyorum, bu yüzden yine R3 tercih ettim.

Snopy filan diye direk yabana atmayın. Yaklaşık 5 aydır, hem Play station ile hem de bilgisayar ile kullanıyorum. Arkadaşlarım da sesimin çok iyi geldiğini söylüyor. Son seste, Dubstep şarkılara kulağınızın dayanamadığını da eklemem gerek. Resmen titriyor.

Öncelikle şu söylediklerimi çok samimi ve atmasyon olmayan şekilde söylüyorum, bu kadar para vermeye gerçekten gerek yok bunu belirteyim.

Bende bir kulaklık arıyordum, o kadar bütçe yoktu benim ama 100 Tl filan vardı. Arkadaşlarda 150 Tl'lik Logitech'ler filan vardı fakat o kadar veremezdim.

Daha sonra Vatan'dan tam tamına 48 Tl'ye, Snopy Rampage SN-R3 aldım. Tek kelimeyle müthiş bir kulaklık bu fiyata. Zaten biraz araştırırsanız, 2-3 katı olan kulaklıklar ile eşit derecede kaliteli olduğunu görürsünüz.

Aynı şekilde R5 ve R4 modelleri mevcut fakat R4'ile aynı anda ikisini de kutusunda incelemiştim Vatan'da, özellikleri ikisinin de aynı. Ses çıkışları filan yani. Bir de R3'ün mikrofon görünüşünü daha çok beğendim.
R5'e gelirsek, bu kulaklığa uçuk bir görünüm olduğunu ve şık olmadığını düşünüyorum, bu yüzden yine R3 tercih ettim.

Snopy filan diye direk yabana atmayın. Yaklaşık 5 aydır, hem Play station ile hem de bilgisayar ile kullanıyorum. Arkadaşlarım da sesimin çok iyi geldiğini söylüyor. Son seste, Dubstep şarkılara kulağınızın dayanamadığını da eklemem gerek. Resmen titriyor.
Keşke bir de Steelseries Siberia V2 deneyimleseydin. Forumda 160TL ye G930 gibi kulaklıklar alanlar var.

Ben bu kadar para vermeyi tercih etmeyen taraftayım. Parası olan alır tabiki, fakat bana göre gereksiz.

Daha iyisi olabilir, ama buna kötü diyemeyiz. Ses kalitesi, ses miktarı ve kulaklık kalitesi gayet yeterli ve 50 Tl.

Teşekkürler yorumlariniz için ben bunu aldım daha 30 dk önce performans ergonomi vs olarak iyi hoşuma gitti ve kullandım bir beş dk kadar ses seviyeniz %20 de iken dışardaki sesler tamamen kesiliyor. Herkese teşekkür ederim. Vatandan 260 tl ye aldım bu arada daha iyisi olabilirdi bu fiyata doğrudur ama kargo vs sevmiyorum ben vatan harici alışverişte hoşuma gitmiyor bu vardı gayet hoşuma gitti alıcak varsa kullanıcı yorumum şuanlik gayet performanslı.
IMAG0205.jpg

Hayırlı olsun diyelim. :) Bu kulaklıkta sevdiğim özellik şu ses kartı ile gelmesi. Playstation için ayrıca almak için uğraşmaya filan gerek kalmıyor. Ya da bazı bilgisayarlar için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı