Gamermarkt üzerinden hesap satmak güvenilir midir?

Gm, Sosyal'de yasaklı bir sitedir haberin olsun. Eğer verdiğin hesabı alan kişi banlatıp senden parasını istediğinde vermezsen direkt dava açıyorlar sana, bilgin olsun.
Konuyu yeniden hortlatıyorum ama, güncel olarak hala bu site böyle mi ve neden sosyal'de yasaklı? itemsatis, gamesatış gibi sitelerde de durum böyle mi?

Konuyu yeniden hortlatıyorum ama, güncel olarak hala bu site böyle mi ve neden Sosyal'de yasaklı? İtemsatış, GameSatış gibi sitelerde de durum böyle mi?
Yasaklı olmasının sebebi Markt'ın burada açılan konulardan ötürü insanların sitenin kötü yüzünü görmesi sonucu para kaybettiğini düşünmesi. Firmanın avukatları da marka adının kötülendiğini iddia ederek suç duyurusunda bulunmuşlardır.

Yasaklı olmasının sebebi Markt'ın burada açılan konulardan ötürü insanların sitenin kötü yüzünü görmesi sonucu para kaybettiğini düşünmesi. Firmanın avukatları da marka adının kötülendiğini iddia ederek suç duyurusunda bulunmuşlardır.
Peki İtemsatış ve Gamesatış'ta da dediğiniz olay geçerli mi? Hesabı sattıktan sonra sıkıntı çıkma olayı?

Çıkar, ama o kadar katı değil o sitelerde kurallar. Hesap alım satımı direkt yasak bir şey ama hala yapanlar mevcut.

Merhaba bu olaylar yüzünden başım yandı konunun üzerinden zaman geçmiş sattığım Valorant hesaplarında hiç hile kullanmadım 1-2 tanesi ban yedi hileden güya benden para istiyorlar vermek istemiyorum benim yaptığıma dair kanıt istedim sunmadılar vermezsem dava açarlarsa bir sıkıntı çıkar mı? İtiraz etsem üstü kapanır mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. Bazı forumlarda ki konularda misliyle ödediklerini söyleyenler olmuş doğru mudur?

Son düzenleme:
Merhaba bu olaylar yüzünden başım yandı konunun üzerinden zaman geçmiş sattığım Valorant hesaplarında hiç hile kullanmadım 1-2 tanesi ban yedi hileden güya benden para istiyorlar vermek istemiyorum benim yaptığıma dair kanıt istedim sunmadılar vermezsem dava açarlarsa bir sıkıntı çıkar mı? İtiraz etsem üstü kapanır mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Hocam bilgim yok ama direkt konu açarsan daha hızlı ilgilenirler

3 yıldır oradan satış yaparak para kazanıyorum.
Lol sayesinde bunu yapıyorum.
Güvendiğim tek site bu konuda.
merhabalar hocam satistan sonra eger alici caldirirsa veya banlatirsa hesabi burda sorumlusu satici oluyor anladigim kadarıyla. bunu yasadınız mi hiç veya nasıl önlem alınabilir yardimci olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı