Gamers Arena güvenilir mi?

iyimisinDAYI

Decipat
Makaleler
4
Bu site güvenilir mi? Hepsiburada yazıyordu yanında. Alışveriş kısmında sıkıntı yaşar mıyım? Kargo gibi sorunlarla.

Farklı sitelerde de ilanları bulunan bilindik firmadır. Şu zamana kadar sorun yaşayan olsaydı forumda da mimlerdik zaten.

Farklı sitelerde de ilanları bulunan bilindik firmadır. Şu zamana kadar sorun yaşayan olsaydı forumda da mimlerdik zaten.

Teşekkürler arkadaşlar. Peki 3500TL'ye G.Skill Trident Z Neo 64 GB RAM 3600MHz CL16 RAM alsam sıkıntı çıkar mı?

Çok alışveriş yaptım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Piyasada tanınan, bilinen güçlü bir firma. Yaptığınız alışverişin meblağı çok önemli değil. Sorun yaşamazsınız. Ama şunu ekleyelim, burası Türkiye. Yarın kimin ne olacağı da belli değil.

Teşekkürler arkadaşlar. Peki 3500TL'ye G.Skill Trident Z Neo 64 GB RAM 3600MHz CL16 RAM alsam sıkıntı çıkar mı?
Yaşamazsınız ama 8K 60 FPS renderda ancak farkı gösterir.

2K 144FPS ve 4K 60 FPS büyük renderlar alıyorum 16GB yetersiz kalıyor ama 32GB RAM olsa 20-24GB ancak kullanacak. 64GB 8K 60 FPS üstü render ve çok nadir iş istasyonları hariç tam anlamıyla gereksiz.

Geri
Yukarı