Gamers arena ve şok 4 gündür kargoyu yollamadı

Valorant, CS:GO The Forest
İyi o zaman idare eder.

Yine de içindeki bileşenlerin bazıları ne üdüğü belirsiz markalar olduğu için almasanız daha iyi olur. Anakart en giriş modellerden. SSD'nin markası yazmıyor bilgilerde. PSU markası TYRANT diye bir şeymiş, ilk defa duyuyorum (Şok kataloğunda yazanlar bunlar).

Gerçi buradaki bilgilere göre anakart A520 model, SSD Adata, PSU da Performax olarak gözüküyor:

İyi o zaman idare eder.

Yine de içindeki bileşenlerin bazıları ne üdüğü belirsiz markalar olduğu için almasanız daha iyi olur. Anakart en giriş modellerden. SSD'nin markası yazmıyor bilgilerde. PSU markası TYRANT diye bir şeymiş, ilk defa duyuyorum.

Adata 500GB NVMe m. 2SSD yazıyordu sistem beni idare eder diye aldım çok beklentim yok

Adata 500GB NVMe m. 2SSD yazıyordu sistem beni idare eder diye aldım çok beklentim yok
Evet, biraz daha araştırınca buldum ben de. Kataloğa yazmamışlar. Adata XPG Legend, en azından merdiven altı bir model değil. PSU da Performax'mış, o da idare eder. Kataloğa farklı bi şey yazmışlar. Bu şekilde bileşenler varsa ilk baştaki ön yargım kırıldı tabi ama yine de bi tık pahalı olduğunu düşünüyorum.

Evet, biraz daha araştırınca buldum ben de. Kataloğa yazmamışlar. Adata XPG Legend, en azından merdiven altı bir model değil. PSU da Performax'mış, o da idare eder. Kataloğa farklı bir şey yazmışlar. Bu şekilde bileşenler varsa ilk baştaki ön yargım kırıldı tabii ama yine de bir tık pahalı olduğunu düşünüyorum.

14 yıllık emektardan sonra böyle bir sisteme geçeceğim için heyecanlandım bu yüzden konu açtım yani 4 gündür bekliyorum parayı da verdik.

Geri
Yukarı