GAMERWORLD güvenilir mi?

draxco

Femtopat
Daha fazla  
merhaba arkadaşlar sahibinden.com da GAMERWORLD böyle bir siteye denk geldim. Google'dan araştırıp baktığımda birkaç foruma güvenilir olup olmadıklarına dair konular açılmış. Bu forumda yazılan cevaplar birebir kopyala yapıştır yapılarak diğer forumlara da aynı cevaplar verilmiş. Ben pek güvenemedim. Zaten piyasanın çok altında fiyatlar. Fakat bu devirde de bu fiyatları bulmak biraz zor. Daha önce alışveriş yapan kişiler var mıdır acaba? Eski konulara baktığımda cevap yazanların genelde ilk mesajı ya da 3. 5. mesajı oluyor. Güncel bir şekilde sorup bilgi almak istedim. Sanırım 2. el ürünleri bozuk bir şeyi varsa düzeltip öyle satıyorlar. Varsa alışveriş yapan sorun yaşamayan bilgilendirirse sevinirim ona göre alışveriş yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Esenyurtta mağazaları var.Gidip mağazada ürünleri görüp alabilirsin. Ben daha önce madencilik için adetli sıfır ekran kartları aldım sorun yaşamadım .Tavsiy ederim

Geçtiğimiz ay bu mağazada arkadaşım ile sistem topladık. Fiyatları uygun gerçekten. İnsanda bir şüphe uyandırmıyor değil. Çünkü millet olarak birbirimizi kazıklamayı çok seviyoruz ne yazık ki. Ama mağazaya gidince süpheniz kalmıyor . Toptancı gibiler adetli çok faza ürünleri var ellerinde.

Bizde gidip bir çok testten sonra kartların kullanılmış olduğunu öğrendik. Yani sizin 0 zannettiğiniz kartlar aslında kullanılmış ama iyi tamir edilmiş kartlar. Muhtemelen sizde o firmanın sahibi ya da çalışanısınız. Çünkü az mesaj ve hep aynı tarz yorumlar :) Bu pazarlama taktiği ile daha çok müşteri kaybediyorsunuz, iyi günler.

Benim mesaj sayım sende fazla kalkıp mesaj sayısı üzerinden laf atıyorsun çok enterasan. Ayrıca ben mazağa ya gidip alış veriş yaptım yaşadığım tecrübeyi aktardım. Ayrıca aldığım kartları kutularından ben açtım .garanti etiketleri üzerindeydi tamir olmasın için garanti etiketi sökülmesi gerekir. Belli ki sizin aranızda bir sorun olmuş mağaza ile ilgili karalama peşindesin.
Diğer mesajlarına baktım mağazaya gitmemişsin bile konu açmışsın güvenilir mi diye sonra güvenilir gelmedi diye gitmediğini yazmışsın. İnsanların ekmeği ile oynamayın bence gayet güvenilir insanlar. bu dünyanın öbür tarafı da var kul hakkına girmeyin bence

Benim mesaj sayım sende fazla kalkıp mesaj sayısı üzerinden laf atıyorsun çok enterasan. Ayrıca ben mazağa ya gidip alış veriş yaptım yaşadığım tecrübeyi aktardım. Ayrıca aldığım kartları kutularından ben açtım .garanti etiketleri üzerindeydi tamir olmasın için garanti etiketi sökülmesi gerekir. Belli ki sizin aranızda bir sorun olmuş mağaza ile ilgili karalama peşindesin.
Diğer mesajlarına baktım mağazaya gitmemişsin bile konu açmışsın güvenilir mi diye sonra güvenilir gelmedi diye gitmediğini yazmışsın. İnsanların ekmeği ile oynamayın bence gayet güvenilir insanlar. bu dünyanın öbür tarafı da var kul hakkına girmeyin bence
hocam boşa çabalama yazdığın mesajın aynısı copy paste yapılıp başka forumlara yazılmış birebir aynı mesaj. sen nasıl güvenilir diye fikrini paylaşıyorsan bende güvenilir değil diye fikrimi paylaşıyorum bu niye bu kadar sinir yaptı anlayamadım. direk saldırı moduna geçmişsin. her neyse. bu şekilde çalışmaya devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı