Games for Windows Live 0x80072751 Hatası

Emoragez

Hectopat
Selamlar

Öncelikle yeni konu açmamın sebebi buna benzer diğer konudaki tüm çözümleri deneyip (bazılarını yapamadığım için deneyemedim sanırım) çözüme ulaşamamam.

Geçen günlerde steam hesabıma Super Street Fighter IV: Arcane Edition aldım arkadaşımla oynamak için, çok güzel bir şekilde yüklendi, girdim..Sonrasını detaylı olarak anlatmak istiyorum :
Windows Live ID hesabımı istedi bende girdim sistem profiliniz yükleniyor biraz zaman alabilir dedi ve 10-15 saniye sonra windows live update yapması gerektiğini söyledi bende evet e bastım aynı şekilde yükleniyor biraz zaman alabilir dedi ve ardından hepimizin bildiği "0x80072751" hatasını aldım.. Bir hafta gibi bir süredir çok şey denedim fakat hala aynı bu yüzdende Kişisel olarak yardıma ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

Şunu bir okuyup uygular mısınız:

Şimdi de bu problem çözüldü mü diye kontrol edemiyorum çünkü Recep abi kişi olarak bana yardım ederken onunla beraber bir sorun çıktı ortaya. "The live service may be unavailable, or there may be an issue with your home networking equipment" diye bir hata veriyor GFWL bu sefer update'i geç profil bile inmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki problem zaten bağlantılıdır. Siz yukarıda yazdığımı okudunz mu?

Okudum ve yaptım ama dediğim gibi ilk problem aktif olduğundan onu kontrol edemiyorum çözüldümü çözülmedimi diye. Çünkü ilk başta profil yüklemesi, ardından GFWL update isteği geliyor ama dediğiniz gibi denedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…