GameSatış alıcı dava açacağını söylüyor

Arkadaşlar hesabı ben değiştirmedim yani hesaba şuan erişimim yok. Arkadaş da hesabı geri istemiyor. Hesabı geri verebileceğimi belirttiğimde hiç umursamadı bile.
Arkadaş sizi dolandırmaya çalışıyor gibi. Nasıl kafaysa artık. Engelleyin geçin. İçiniz rahat olsun. Hiç bir şey yapamaz.

Aynen 5000 koparmaya çalışıyor gibi geldi bana da. Ama sözleşme kısmında direkt olarak beni sorumlu tutmaları beni biraz korkuttu açıkçası.

Aynen 5000 koparmaya çalışıyor gibi geldi bana da. Ama sözleşme kısmında direkt olarak beni sorumlu tutmaları beni biraz korkuttu açıkçası.

Amacı o zaten sözleşmenin. Sizi korkutmak ki siz böyle bir işe kalkışmayın.

Yeter artık yeter. Bu forumda kaçıncı defa Gamesatış dava açacak falan muhabbetleri dönüyor. 1000 tane konu açıldı elde var 0 yazıyla sıfır dava. Şu siteden alışveriş yapmayın diye bas bas bağırmaktan bıktım artık madem korkuyorsunuz alışveriş yapmayın arkadaş. Yetkililere söyleyeceğim zaten şu Gamesatış sitesini artık güvenilir olmayan sitelere yazsınlar. Site zaten yasal olmayan hesap satım işleriyle uğraşıyor yasal olmayan site yasal haklarını mı kullanacakmış ağzımla gülmeyi bıraktım başka bir tarafımla gülüyorum artık.

Dava açacaksa direkt açmalı seni tehdit edip zan altında bırakamaz sende ona açarsın öyle seni sindirip korkutamaz sen yapmadıysan zaten mahkemede çıkar ama devletin siber anlamda zayıflığı ya da umursamazlığına ithafen bence bir cacık çıkmaz takipsizlik verilip gider çaldığını kanıtlayamaz bir kere yapmadıysan.

Tamamdır, yardımcı olan herkese teşekkür ederim. İyi forumlar.

Sadece GameSatış değil her site aynı.

Sadece GameSatış değil her site aynı.
Diğer siteleri çok görmedim forumda ama Gamesatış sitesini sürekli dava açılacakmış diye görüyorum. Bizim yetkililerin bu siteyi artık güvenli olmayan site kategorisine alması gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…