Gamesatis.com'dan Windows Anahtarı Alma Deneyimi

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bugün, Gamesatis.com'dan ve Hamza Özer satıcısından Windows 10 Pro key+Office 2019 key alma deneyimimi anlatacağım. Öncelikle Gamesatis.com'un güvenlik önlemleri çok iyi. Siteye girerken, kayıt olurken, siparişten önce, siparişten sonra her zamanda muazzam güvenlikli bir site. Bir tane keyi yarım saatte aldık kayıt olmadan satın almaya kadar. Site hakkında bir önyargınız olmasın, çok kaliteli bir site.

Şimdi gelelim satıcı kısmına, ilk başta da dediğim gibi Hamza Özer satıcısından aldım. Linkini bırakmak isterdim ama şu an satıcıda 1 tane Windows 10 Pro key+Office 2019 key bulamadım, herhalde satıştan kalkmıştır.

Siparişi verdikten en fazla 10 dakika sonra bize sitenin mesaj bölümünden iki kodu ve nasıl etkinleştirilir onun mesajını attılar. Windows 10 keyini denediğimizde direkt Windows tanıdı ve hiçbir sorun olmadı. Ancak, Office keyinde böyle bir şey olmadı. Bu arada söyleyeyim satıcı, Office keyinde garanti vermediğini söylüyor; bunu yanında hediye olarak veriyorlarmış.

Office keyinin çalışmadığını hata koduyla beraber mesaj olarak gönderdik. Onların bize mesajı şu oldu:
-Normalde Office'de garanti sağlamıyoruz ancak TeamViewer kurup bize iletirseniz yardımcı olabiliriz.

Biz de TeamViewer kurup hemen ID ve şifreyi onlara ilettik. Mesajı gönderdikten 10 saniye sonra hemen bağlandılar ve sorunu çözmeye çalıştılar. İnternetten kendi yaptıkları bir .cmd dosyasını indirdi ve onu açtı. Bir süre sonra o CMD ekranında "Activation completed." yazdı ve denediğimizde gerçekten Office de etkinleştirilmişti.

Sonuç olarak, 25 TL'ye sorunsuz Windows 10 Pro key+Office 2019 key almış olduk. Hem satıcıdan hem siteden çok memnun kaldık.

En sona eklemek istediğim birkaç şey var:
Sabah internetten birkaç kod denedim ve işe yaramadı. Yani bayağı derin bir araştırma yaptık.

Beni üzen kısım şu oldu, Windows keyini de Office keyini de internetten arattığımızda değişik Çince sitelerde iki kodun da dolaştığını gördük. Sanırım bu kodları bulmak için en az 1-2 saat internette dolaşmak lazımdı. Olsun, 25 TL fazla bir para değil. Dolandırıldığımı da düşünmüyorum. Hem Windows 10 Pro hem Office 2019 almış oldum, bir yemek parasına. Microsoft'tan alsam en az 3000 TL olacaktı. :) 25 lira da işini özenle yapan satıcıya feda olsun. Hemen dönüş yapıp sorunları çözüyorlardı.

Windows ürün anahtarı almadan önce GameSatis.com'a bir bakın derim. Aynı satıcının sattığı başka bir ürünün linkini de bırakıyorum, aynı satıcı olduğu için bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum:

Yalnız 10 TL Steam keyimi göndermediler, iyi yorum atmama rağmen. :) Neyse, 25 liraya çalışan iki tane ürün bulmuşum, bir de Steam keyi arıyorum. :D

Bu kadar yazmama karşılık bir beğeninizi eksik görmeyin. ☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bugün, Gamesatis.com'dan ve hamza özer satıcısından Windows 10 Pro Key+Office 2019 Key alma deneyimimi anlatacağım. Öncelikle Gamesatis.com'un güvenlik önlemleri çok iyi. Siteye girerken, kayıt olurken, siparişten önce, siparişten sonra her zamanda muazzam güvenlikli bir site. Bir tane Key'i yarım saatte aldık kayıt olmadan satın almaya kadar. Site hakkında bir önyargınız olmasın, çok kaliteli bir site.

Şimdi gelelim satıcı kısmına, ilk başta da dediğim gibi hamza özer satıcısından aldım. Linkini bırakmak isterdim ama şu an satıcıda 1 tane Windows 10 Pro Key+Office 2019 Key bulamadım, herhalde satıştan kalkmıştır.

Siparişi verdikten en fazla 10 dakika sonra bize sitenin mesaj bölümünden iki kodu ve nasıl etkinleştirilir onun mesajını attılar. Windows 10 Key'ini denediğimizde direkt Windows tanıdı ve hiçbir sorun olmadı. Ancak, Office Key'inde böyle bir şey olmadı. Bu arada söyleyeyim satıcı, Office Key'inde garanti vermediğini söylüyor; bunu yanında hediye olarak veriyorlarmış.

Office keyinin çalışmadığını hata koduyla beraber mesaj olarak gönderdik. Onların bize mesajı şu oldu:
-Normalde Office'de garanti sağlamıyoruz ancak TeamViewer kurup bize iletirseniz yardımcı olabiliriz.

Biz de TeamViewer kurup hemen ID ve şifreyi onlara ilettik. Mesajı gönderdikten 10 saniye sonra hemen bağlandılar ve sorunu çözmeye çalıştılar. İnternetten kendi yaptıkları bir. CMD dosyasını indirdi ve onu açtı. Bir süre sonra o CMD ekranında "activation completed." Yazdı ve denediğimizde gerçekten Office'de etkinleştirilmişti.

Sonuç olarak, 25 TL'ye sorunsuz Windows 10 Pro Key+Office 2019 Key almış olduk. Hem satıcıdan hem siteden çok memnun kaldık.

Sabah internetten birkaç kod denedim ve işe yaramadı. Yani bayağı derin bir araştırma yaptık.

Beni üzen kısım şu oldu, Windows Key'ini de Office Key'ini de internetten arattığımızda değişik Çince sitelerde iki kodun da dolaştığını gördük. Sanırım bu kodları bulmak için en az 1-2 saat internette dolaşmak lazımdı. Olsun, 25 TL fazla bir para değil. Dolandırıldığımı da düşünmüyorum. Hem Windows 10 Pro hem Office 2019 almış oldum, bir yemek parasına. Microsoft'tan alsam en az 3000 TL olacaktı. :) 25 lira da işini özenle yapan satıcıya feda olsun. Hemen dönüş yapıp sorunları çözüyorlardı.

Windows ürün anahtarı almadan önce GameSatis.com'a bir bakın derim. Aynı satıcının sattığı başka bir ürünün linkini de bırakıyorum, aynı satıcı olduğu için bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum:

Yalnız 10 TL Steam Key'imi göndermediler, iyi yorum atmama rağmen. :) neyse, 25 liraya çalışan iki tane ürün bulmuşum, bir de Steam Key'i arıyorum. :D.

Bu kadar yazmama karşılık bir beğeninizi eksik görmeyin. ☺️

KMS ile Office'i etkinleştirmiş olmasınlar? Kaça almıştın bu arada?
Edit. Kaça aldığını görmemişim pardon :)

Merhabalar. Bugün, Gamesatis.com'dan ve Hamza Özer satıcısından Windows 10 Pro key+Office 2019 key alma deneyimimi anlatacağım. Öncelikle Gamesatis.com'un güvenlik önlemleri çok iyi. Siteye girerken, kayıt olurken, siparişten önce, siparişten sonra her zamanda muazzam güvenlikli bir site. Bir tane keyi yarım saatte aldık kayıt olmadan satın almaya kadar. Site hakkında bir önyargınız olmasın, çok kaliteli bir site.

Şimdi gelelim satıcı kısmına, ilk başta da dediğim gibi Hamza Özer satıcısından aldım. Linkini bırakmak isterdim ama şu an satıcıda 1 tane Windows 10 Pro key+Office 2019 key bulamadım, herhalde satıştan kalkmıştır.

Siparişi verdikten en fazla 10 dakika sonra bize sitenin mesaj bölümünden iki kodu ve nasıl etkinleştirilir onun mesajını attılar. Windows 10 keyini denediğimizde direkt Windows tanıdı ve hiçbir sorun olmadı. Ancak, Office keyinde böyle bir şey olmadı. Bu arada söyleyeyim satıcı, Office keyinde garanti vermediğini söylüyor; bunu yanında hediye olarak veriyorlarmış.

Biz de TeamViewer kurup hemen ID ve şifreyi onlara ilettik. Mesajı gönderdikten 10 saniye sonra hemen bağlandılar ve sorunu çözmeye çalıştılar. İnternetten kendi yaptıkları bir .cmd dosyasını indirdi ve onu açtı. Bir süre sonra o CMD ekranında "Activation completed." yazdı ve denediğimizde gerçekten Office de etkinleştirilmişti.

Sonuç olarak, 25 TL'ye sorunsuz Windows 10 Pro key+Office 2019 key almış olduk. Hem satıcıdan hem siteden çok memnun kaldık.

Beni üzen kısım şu oldu, Windows keyini de Office keyini de internetten arattığımızda değişik Çince sitelerde iki kodun da dolaştığını gördük. Sanırım bu kodları bulmak için en az 1-2 saat internette dolaşmak lazımdı. Olsun, 25 TL fazla bir para değil. Dolandırıldığımı da düşünmüyorum. Hem Windows 10 Pro hem Office 2019 almış oldum, bir yemek parasına. Microsoft'tan alsam en az 3000 TL olacaktı. :) 25 lira da işini özenle yapan satıcıya feda olsun. Hemen dönüş yapıp sorunları çözüyorlardı.

Yalnız 10 TL Steam keyimi göndermediler, iyi yorum atmama rağmen. :) Neyse, 25 liraya çalışan iki tane ürün bulmuşum, bir de Steam keyi arıyorum. :D

Bu kadar yazmama karşılık bir beğeninizi eksik görmem
Madem kodlar internette dolaşıyor, bize de atın bir de biz deneyelim aynı kodu.🙂

Bunun güvenilirliği nedir tam olarak? @Murat5038 veya @24099 hocam bilgi vermeniz mümkün mü bunun hakkında?

TW ile bilgisayarını birinin erişimine açıp, onun hazırladığı bir CMD dosyasını bilgisayarında çalıştırmasına izin vermek büyük cesaret.

Alkış tutulacak bir iş yapmamış bence. Bize satılan kodların çoğunun internette gezdiği bilinen bir şey. Ne zaman kırılacağı da o kodlara erişimin ne kadar kolay olduğuyla ilgili biraz.

Bilgilendirme için teşekkürler.

CMD ile aktifleştirmek korsan yani. İnternette online Office activator Kms şeklinde aratırsanız çıkıyor. Windows için de CMD ile Windows nasil aktifleştirilir yazarsanız başka kms serverlarına bağlanarak nasıl o keyler ile Windows aktifleştirileceği yazıyor.

Edit: Kısacası korsana destek vermiyoruz. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı