GameSatış gibi sitelerden oyun alınır mı?

Dönüş yapacaktır hocam mutlaka yaşadığınız sorunu da söyleyin.

Tamamdır hocam ama ne saçma bir sorun onu da anlayamadım. Şimdi tekrar yüklemek zorunda kalmam umarım zaten internet kötü kafayı yedirtir bana.

Dönüş yapacaktır hocam mutlaka yaşadığınız sorunu da söyleyin.

Hocam arkadaş geri dönüş yaptı hesaba tekrar girdim çözülmedi farklı hesap verdi şu an böyle çözüldü galiba.
Screenshot_48.png

Son düzenleme:
Tamamdır hocam ama ne saçma bir sorun onu da anlayamadım. Şimdi tekrar yüklemek zorunda kalmam umarım zaten internet kötü kafayı yedirtir bana.

Hocam arkadaş geri dönüş yaptı hesaba tekrar girdim çözülmedi farklı hesap verdi şu an böyle çözüldü galiba.Eki Görüntüle 1688462
Hocam şuan indirme tamamlanmış dosyalar doğrulanıyor yüksek ihtimal çözülecektir. İndirme bittikten sonra oyuna çevrim içi şekilde giriş yapın hocam ana menüye geldiğinizde çıkın ve steam'ı çevrim dışı moda almanız gerekiyor tekrar söyleyeyim dedim. Son durumdan haberdar ederseniz sevinirim.

Hocam şu an indirme tamamlanmış dosyalar doğrulanıyor yüksek ihtimal çözülecektir. İndirme bittikten sonra oyuna çevrim içi şekilde giriş yapın hocam ana menüye geldiğinizde çıkın ve Steam'ı çevrim dışı moda almanız gerekiyor tekrar söyleyeyim dedim. Son durumdan haberdar ederseniz sevinirim.

Yaptım hocam tabii çevrim dışına biraz geç geçtim ama unutmuşum.

Yaptım hocam tabii çevrim dışına biraz geç geçtim ama unutmuşum.
Süper sevindim adınıza hocam. Güle güle oynayın😀 Unutmayın hocam steam sürekli çevrimdışı modda kalacak yoksa oyundayken sürekli başka bir makine bağlanmaya çalışıyor diye sizi hem oyundan hem steamdan atar. Ama çevrimdışıyken kimse sizi rahatsız edemez.

Spider-Man Miles Morales.
Rahatlıkla alabilirsiniz hocam Miles Morales'te DRM koruması denuvo değil bu nedenle de 24 saat hatası gibi hatalar almazsınız. Arkadaşınıza oyuna çevrimiçi şekilde 1 kez girip ana menüdeyken oyundan çıkmasını ve steam'ı çevrimdışı moda alıp oyunu o şekilde oynaması konusunda uyarırsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı