Gaming.gen.tr, İncehesap, Sinerji gibi sitelerden sistem alınır mı?

dapolipa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hazır sistem alacağım fakat Gaming.gen.tr, Sinerji.gen.tr ,İncehesap.com gibi sitelerin güvenilir olduğu yazıyor. Fakat Sinerji.gen.tr ve İncehesap.com için Şikayetvar.com da çok fazla kargoya verilmeme, değişim veya iptal yapılmama, 2. el ürün gönderimi gibi şikayetler var. Gaming.gen.tr için de herhangi bir sorunda müşteri temsilcisine ulaşılmıyor diyorlar. Bunları okuduktan sonra çok kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
şikayetvar.com da hakkında şikayet olmayan hiçbir satıcı olduğunu sanmıyorum, bu düzende herkesi memnun etmek çok zor çünkü. Bu işler biraz da şansa bakıyor 4-5 ay önce sistemimi incehesap.comdan aldım, monitörü de itopya.comdan, hiçbir problem yaşamadım sorunsuz kullanıyorum. gaming.gen.tr veya Sinerji'den de alabilirdim sistemi İncehesap fiyat uygun olduğu için aldım oradan. Yani bence bahsettiğiniz 3 sitede bir sıkıntı olacağını sanmam alışverişiniz için.

Arkadaşlar hazır sistem alacağım fakat Gaming.gen.tr, Sinerji.gen.tr ,İncehesap.com gibi sitelerin güvenilir olduğu yazıyor. Fakat Sinerji.gen.tr ve İncehesap.com için Şikayetvar.com da çok fazla kargoya verilmeme, değişim veya iptal yapılmama, 2. el ürün gönderimi gibi şikayetler var. Gaming.gen.tr için de herhangi bir sorunda müşteri temsilcisine ulaşılmıyor diyorlar. Bunları okuduktan sonra çok kararsız kaldım ne yapmalıyım?
Ben Haziran ayında incehesapdan bir sistem aldım. ModArt PC nin kampayalı bir sistemiydi.
Bilgisayarımdan çok memnunum. Sadece ekran kartı bir sistem alacaksan montajını sen yapmalısın

Siparişini verdiğiniz ürünler geliyor tabii ki, fakat ürünü aldıktan sonra herhangi bir problem ile karşılaşırsanız teknik destek verme konusunda berbatlar. Yaklaşık 1.5 yıl önce Gaming.gen.tr den sistem almıştım ve şanslıyım ki herhangi bir problem yaşamadım.

Gaming.gen.tr'den bir sürü sistem aldım. Şuana kadar problem yaşamadım. Ancak servisi ile işim olmadı. İşim olursa nasıl hizmet verirler bilmiyorum.

Ben Haziran ayında incehesapdan bir sistem aldım. ModArt PC nin kampayalı bir sistemiydi.
Bilgisayarımdan çok memnunum. Sadece ekran kartı bir sistem alacaksan montajını sen yapmalısın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarımda bu

İncehesap sitesi hariç diğer kanallar üzerinden yürüyor zaten günümüzde oyuncu bilgisayarı satışları. Piyasayı bunlar domine ediyor. Eskiden çok iyi tanıdığımız bayi kanalları üzerinden alırdık onlar artık kurumsala kaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı