GameSatış güvenilir mi?

Ayberkygn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar GameSatış sitesinden FIFA almak istiyorum 65 liraya. FIFA 21 ve Online oynandığını söylüyorlar. Mağazanın 500 yorumu var ve onaylı hesap. Daha önce alışveriş yapan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onaylı hesapsa sıkıntı yok kaç tane hesap aldım oradan bir kere bile sıkıntı çıkmadı. Kullanıcı oylarının yüksek olduğundan emin ol.

Arkadaşlar GameSatış sitesinden FIFA almak istiyorum 65 liraya. FIFA 21 ve Online oynandığını söylüyorlar. Mağazanın 500 yorumu var ve onaylı hesap. Daha önce alışveriş yapan var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Bende bundan 3-4 gün önce Rainbow Six Siege almıştım 2 saat içerisinde satıcı mail+şifre vermiyorsa canlı destekten bunu reddedip paranı geri alıyorsun kullandığın hesap açılmadı satıcıdan (satıcıya göre değişir)yeni hesap alabiliyorsun ama o hesabı güvenlik doğrulamasını kurcaladığın zaman hesap kendiliğinden şifre değiştiriyor(en iyi cevap verir misin?)

Ne yapayım o zaman almalı mıyım almamalı mıyım 400 TL verecek durumum yok ve Online oynamak istiyorum crackli 20 indirmiştim kesinlikle onu da açamıyorum Origin'de oyunun olması falan gerek herhalde sürekli Origin açıyor ne yapmam lazım?

müşteri oranı yazıyor yukarıda %95 üzerinde olsun ben çok alışveriş yaptım hiçbirinden de pişman olmadım hacım. yorumlara dikkat et alırken

Geri
Yukarı