GameSatis Güvenilir mi?

Satıcıya bağlı diye düşünüyorum aldığım hiçbir oyun ve hesapta sorun yaşamadım, satıcının kendi hesabı aldığım oyunlar.

Arkadaşlar az önce Technopat Sosyal'de gezerken bir arkadaşın bu sitenin linkini verdiğini gördüm. Sitede biraz gezinince şöyle bir şeye denk geldim: DİLEDİĞİNİZ 3 OYUN / GARANTİ & DESTEK ürününü SaleGame mağazasından Satın Al! | GameSatış

3 oyun 25TL? Bu nasıl mümkün olabilir? İçinde GTA 5, Cyberpunk gibi oyunlar var. Bu yasal mı ya da güvenilir mi? Bilgisi olan var mı?
Satıcıdan Rust, Death Stranding , Watch Dogs Legion aldım. Legion şuan erişim yok ama yenisini verdi.

25 TL'ye 3 oyun aldım bu arada tek sıkıntı online girmiyorsun kendi hesabını verdi aldığım market çalıntı falan değil. Benim için sorun geforce now ile valhalla açtığımda atabiliyor ya da başkası save i silip sinirlendirebiliyor, kendi pc m güçlü olsa offline sorunsuz oynardım. Hesap ortalama 1 aydır bende sorun olmadı.

Satıcıdan Rust, Death Stranding , Watch Dogs Legion aldım. Legion şuan erişim yok ama yenisini verdi.
Ben de seçilen oyunları tek bir hesapta veriyorlar sanıyordum.
Benim için sorun geforce now ile valhalla açtığımda atabiliyor ya da başkası save i silip sinirlendirebiliyor,
Başkası nasıl savenizi silebiliyor zaten offline hesap değil mi?

Öncelikle hesap bilgilerinin değişmesi mümkün değil ki değişirse yazıyosun adamlara hallediyorlar. Benim başıma hiç bilgi değişikliği gelmedi. Mail adresi falan vermiyorlar hesabı verirken Ben yıllardır gamesatış kullanıyorum ve her yıl hesap alıyorum. FIFA 18 19 20 21 olan origin hesapları aldım FIFA 21'in tek sıkıntısı hesabı hesabı aldıkları kişinin akşam 7 gibi oyuna girmesi o oyuna girince ben offline oluyorum yapay zekayla oynuyorum. Zaten online oynamadığım için sıkıntı yok. Steam oyunlarında da şöyle bişey var adam oyuna girince sen online oynayamazsın aynı Origin gibi. Ama adam oyunda değilken online girebiliyosun. İnternetten 1 dolara falan da alınmıyor onu diyen arkadaş yanlış tahmin etmiş. Cyberpunk mesela online oynarsın ama adam oyuna girince offline duruma düşersin offline oynarsın. Adam oyundan çıkınca da tekrar online oynarsın.
"Satıcı" desek daha mantıklı olur. Zaten dolandırsa dahi GameSatış size satıcının kimliğinden numarasını dahi veriyor. (Hukuki işlem için) ^^
Vermiyor kendileri dava açıyor ama hiçbir bilgiyi vermiyorlar

Ben de seçilen oyunları tek bir hesapta veriyorlar sanıyordum.

Başkası nasıl savenizi silebiliyor zaten offline hesap değil mi?
Yok oyunları tek hesapta değil 3 hesap olarak verdi, 2 steam 1 uplay.

Geforce ile açtğım için online açılıyor malesef uplayde offline'a alınmıyor, ve hesap üstünden çevrimiçi nvidia serverlarında kayıt olduğu için geforce ile oynayan diğer kişilerde aynı kayıtları görebiliyor, değiştirebiliyor. Beyin fakiri arkadaşlar kendi save lerini kayıt edecekleri yerde benim save i me kayıt ettiği için benim kayıtlarda gitmiş. Sonrasında malum sinir krizi ve herkesin save lerini sildim. 😡

GameSatış güvenilirdir mavi tikli satıcılardan alın GameSatış'tan çok fazla öyle hesap aldım ve hepsi sınırsız garantiliydi en ufak sıkıntıda çok yardımcı oluyor satıcılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı