GameSatış güvenilir mi?

Hocam eğer zahmet olmaz ise link atabilir misiniz?
Arkadaşı tanımıyorum güvenilir mi fikrim yok, eğer aşağıya bıraktığım linkten alacaksanız risk size ait. Tamamen güvenilir olsun diyorsanız alım-satım sitelerine bakmanızda yarar var.

GameSatış müşteri memnuniyetine çok önem veriyor, geri alsalar bile canlı desteğe bir mesaj yazdığı gibi satıcı geri verecektir hesabı. Ancak Epic Games hesap alım-satımına pek olumlu bakmıyor aklınızda bulunsun.
Eminmisiniz ? 7 ay önce aldığım hesap 1.5 gün sonra elimden alındı desteğe yazınca biz sadece para kısmına bakıyoruz demişlerdi ondan sonra ne para iadesi nede yeni hesap alabildim. Satıcıya yaptıkları tek şey ise para çekmesini engelliyorlar ve hesabı kapatıyorlar.

Forumun ikinci el konusunda satıyorlar. Aracı siteyle alacaksanız burdan da alabilirsiniz. Kendim satıyorum.

Sizden alabilirim hocam
Arkadaşı tanımıyorum güvenilir mi fikrim yok, eğer aşağıya bıraktığım linkten alacaksanız risk size ait. Tamamen güvenilir olsun diyorsanız alım-satım sitelerine bakmanızda yarar var.

Pek emin olamadım aracı olması daha iyi

Emin misiniz ? 7 ay önce aldığım hesap 1.5 gün sonra elimden alındı desteğe yazınca biz sadece para kısmına bakıyoruz demişlerdi ondan sonra ne para iadesi nede yeni hesap alabildim. Satıcıya yaptıkları tek şey ise para çekmesini engelliyorlar ve hesabı kapatıyorlar.
Çok önceden sattığı hesabın şifresinin değişmediğini fark edip şifreyi değiştiren birisine dava açmıştı/açmaya hazırlanıyordu diye hatırlıyorum. Bu forumdaydı sanırım, konuyu bulamadım şimdi. Benim de alışverişim oldu oradan, şifrenin değişmesi durumunda anında yeni bir hesap vermişlerdi. Böyle bir durum yaşamanıza şaşırdım açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı