GameSatış güvenilir mi?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
25 liraya 3 oyun alabildiğim bir ilan buldum. İlanı satan adamın güvenilirliğinden bağımsız olarak konuşuyorum o konuda yapılabilecek bir şey yok sahibinden güvenli ama iş satan adamda biter. Neyse, benim canımı sıkan nokta almak için telefon numarası istedi verdim sıkıntı yok ama, T.C. kimlik numaramı isteyince sinirim bozuldu ufaktan. Steam kimliğimi istemezken senin istemeni gerektirecek ne olabilir ki diye düşündüm, site güvenilir midir vereyim mi T.C.mi?

25 liraya 3 oyun alabildiğim bir ilan buldum. İlanı satan adamın güvenilirliğinden bağımsız olarak konuşuyorum o konuda yapılabilecek bir şey yok sahibinden güvenli ama iş satan adamda biter. Neyse, benim canımı sıkan nokta almak için telefon numarası istedi verdim sıkıntı yok ama, T.C. Kimlik numaramı isteyince sinirim bozuldu ufaktan. Steam kimliğimi istemezken senin istemeni gerektirecek ne olabilir ki diye düşündüm, site güvenilir midir vereyim mi T.C.mi?

Onu eğer sen bir item çalar isen ve adam şikayetçi olursa işte o sayede senin bilgilerini davaya veriyor bu yüzden istiyor.

25 liraya 3 oyun alabildiğim bir ilan buldum. İlanı satan adamın güvenilirliğinden bağımsız olarak konuşuyorum o konuda yapılabilecek bir şey yok sahibinden güvenli ama iş satan adamda biter. Neyse, benim canımı sıkan nokta almak için telefon numarası istedi verdim sıkıntı yok ama, T.C. kimlik numaramı isteyince sinirim bozuldu ufaktan. Steam kimliğimi istemezken senin istemeni gerektirecek ne olabilir ki diye düşündüm, site güvenilir midir vereyim mi T.C.mi?
Adam mı istedi?

Gamesatis mi istiyor TC'ni yoksa satıcı mi? Satıcı istiyorsa verme tabi. Ama siteyi diyorsan verebilirsin güvenilir.

Ben de GameSatış sitesini kullanan biri olarak bunun dolandırıcılık için bir önlem olduğunu düşünüyorum.

Adammı istiyor T.C?

25 liraya 3 oyun alabildiğim bir ilan buldum. İlanı satan adamın güvenilirliğinden bağımsız olarak konuşuyorum o konuda yapılabilecek bir şey yok sahibinden güvenli ama iş satan adamda biter. Neyse, benim canımı sıkan nokta almak için telefon numarası istedi verdim sıkıntı yok ama, T.C. Kimlik numaramı isteyince sinirim bozuldu ufaktan. Steam kimliğimi istemezken senin istemeni gerektirecek ne olabilir ki diye düşündüm, site güvenilir midir vereyim mi T.C.mi?

Siteye bilgilerinizi giriyorsunuz. Eğer bir ters yaparsanız bilgileriniz karşı taraf ile paylaşılıyor ve olay büyüyebiliyor. Mesela hile açıp CS:GO oynadınız. Hesabı sattınız. Siz satarken sorun yoktu fakat 2 gün sonra adam ban yedi. Veya sattığınız hesabı ilk e-posta ile geri aldınız. Adam şikayetçi oldu. Bilgileriniz böyle bir durumda uygulama kontrolünde karşı taraf ile paylaşılır. Ben İtemsatış kullanıyorum. Bu siteyi beğenmiyorum şahsen. O da yılda 1 belki giriyorumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı