GameSatış güvenilir mi?

GameSatış sitesinden Roblox hesabı alacağım ve güvenilir mi bilmiyorum çünkü bayağı ucuz. Site linki altta satmaması için söyledim yani almayınız. KORBLOXLU 140K TOTALLİ HESAP ürününü Vraxoq mağazasından Satın Al!
Site güvenilir fakat hesabı alırken email vs satıcının birdshs geri alamayacağı şekilde teslim almalısın. Aksi halde geri çekiyorlar hesabı. Eğer her şeyi değiştirsen bile bir şekilde alacağın oyundaki hesap geri alınabiliyorss alma hesabı. Mesela bazı oyunlarda dekont atılıp geri alınıyor hesaplar.

GameSatış sitesinden Roblox hesabı alacağım ve güvenilir mi bilmiyorum çünkü bayağı ucuz. Site linki altta satmaması için söyledim yani almayınız. KORBLOXLU 140K TOTALLİ HESAP ürününü Vraxoq mağazasından Satın Al!
Güvenilir değil hocam, hiç yorumu vs. yok. Almayın derim. Satıcı zaten GameSatis degil bunu biliyorsunuzdur sitenin adına bir şey diyemeyeceğim. Kitlesine yönelik bir şey diyecek olursam en azından çok çocuk yok İtemsatış'a göre.

Site güvenilir bu tarz sitelerde genelde ilk hesabı alırsın sonra hesapda bir sorun olmadığını ve hesabı aldığını siteden onaylarsın ve para karşıya gider.

Geri
Yukarı