GameSatış güvenilir midir?

FeelMyEffect

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Oyun satın almak için GameSatış hesabı oluşturdum T.C. Kimlik numarası falan istediler, girdim ancak güvenilir midir emin değilim. Az önce talep oluşturdum kaldırmaları için ancak bir de Technopat ailesine danışmak istedim. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim teşekkürler.

Merhabalar. Oyun satın almak için GameSatış hesabı oluşturdum T.C. Kimlik numarası falan istediler, girdim ancak güvenilir midir emin değilim. Az önce talep oluşturdum kaldırmaları için ancak bir de Technopat ailesine danışmak istedim. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim teşekkürler.
Güvenilir hocam. Fakat T.C girdiğinizden sonra sözleşmeyi kabul etmenizi istiyorlar. Ettiğiniz andan itibaren o bilgiyi silmek zorunda kalmıyorlar. Yani bir daha böyle güvenilir mi diye forum açacaksanız bilgilerinizi girmeden önce sorun.

GameSatış güvenilir, ama GameSatış bir aracı. İnsanlar oraya hesap koyuyor sen alıyorsun. Güvenilir insanlardan al. "onaylı mağaza" yazan insanlardan alırsan dolandırılma ihtimalın %0.

anladım arkadaşlar sağolun az önce canlı desteğiyle konuştum hesabı sileceklerini söylediler ama bilmiyorum :/

Geri
Yukarı