GameSatış güvenilir midir?

Kullanıcıların hesapları sızdı.
Kişiye özel şifreler kodlamalar ile saklanır. Bilginiz yok sanırım? Sadece mail üzerinden deneme yapabilirler. Mail Hesabına 2AD yaptığınızda böyle bir sorun ortadan kalkar. Discord üzerinden örnek vereyim. 2AD açınca şifrenizi bilen birisi hesabınıza giremez.
1618581116077.png

Bilgisiz cevaplara çok sinir oluyorum. Madem bilmiyorsunuz cevap vermeyin hocam.
E mail şifremi kırmışlar telefondan kodu çekemedikleri için hesap gitmedi oradan kurtardım e maili.

Bundan bahsediyorum hocam. 2ad olan hiçbir hesap. 2. aygıtınıza erişim olmadan kırmak istediği hesabı kıramaz. 2ad ve telefon güvenilirliği hesap kurtarır.

Kişiye özel şifreler kodlamalar ile saklanır. Bilginiz yok sanırım? Sadece mail üzerinden deneme yapabilirler. Mail hesabına 2ad yaptığınızda böyle bir sorun ortadan kalkar. Discord üzerinden örnek vereyim. 2ad açınca şifrenizi bilen birisi hesabınıza giremez.
Eki Görüntüle 977570
Bilgisiz cevaplara çok sinir oluyorum. Madem bilmiyorsunuz cevap vermeyin hocam.

Bundan bahsediyorum hocam. 2ad olan hiçbir hesap. 2. aygıtınıza erişim olmadan kırmak istediği hesabı kıramaz. 2ad ve telefon güvenilirliği hesap kurtarır.

Anladım hocam peki bu GameSatış hesabı sileceklerini söylediler şu an bana hesap biglilerini databaseden kalrımaları mümkün müdür? Bir sözleşme onayladığımı hatırlamyıorum ben sadece telefon numarası girdim ardından T.C. kimlik istedi o şekilde devam etti işlemler önüme bir sözleşme çıkmadı.

Anladım hocam peki bu GameSatış hesabı sileceklerini söylediler şu an bana hesap biglilerini databaseden kalrımaları mümkün müdür? Bir sözleşme onayladığımı hatırlamyıorum ben sadece telefon numarası girdim ardından T.C. kimlik istedi o şekilde devam etti işlemler önüme bir sözleşme çıkmadı.
1618581631843.png

1618581641088.png

Gizlilik Politikası, Kullanıcı Sözleşmesinin içinde yer alır. Siz bu tiki onaylayıp kaydınızı yaptığınız andan itibaren bilgilerinizi silmek zorunda değildirler.

Örnek Konu;

Eki Görüntüle 977590
Eki Görüntüle 977592

Gizlilik politikası, kullanıcı sözleşmesinin içinde yer alır. Siz bu tiki onaylayıp kaydınızı yaptığınız andan itibaren bilgilerinizi silmek zorunda değildirler.

Örnek konu;

Şu an sözleşmelerini okuyorum sıfırdan ancak aynı durum bu site için geçerli mi hala bir sonuca ulaşamadım :/

GameSatış güvenilir, ama GameSatış bir aracı. İnsanlar oraya hesap koyuyor sen alıyorsun. Güvenilir insanlardan al. "onaylı mağaza" yazan insanlardan alırsan dolandırılma ihtimalın %0.
Zaten dolandırıcı bile çıksa dolandıramaz çünkü ürünü alınca şöyle bir buton var "ürünü aldım çalışıyor". Buna basmazsan satıcıya (dolandırıcıya) para gitmez. Basarsan gider.

Arkadaşlar canlı destekle konuştum 3-9 ay içerisinde databaseden silineceği söylendi
Zaten dolandırıcı bile çıksa dolandıramaz çünkü ürünü alınca şöyle bir buton var "ürünü aldım çalışıyor". Buna basmazsan satıcıya (dolandırıcıya) para gitmez. Basarsan gider.

Hesap almayı düşündüm ancak hesabı geri alabilme ihtimali gözümü korkutuyor 1 gün boyunca hesabı bana verip ertesi gün ilgili firmaya örnek (Steam, Origin vb) destek talebiyle geri alıp tekrar satış yapmayacağından emin olamıyorum bu yüzden satıcılara güvenemedim.

Arkadaşlar canlı destekle konuştum 3-9 ay içerisinde databaseden silineceği söylendi

Hesap almayı düşündüm ancak hesabı geri alabilme ihtimali gözümü korkutuyor 1 gün boyunca hesabı bana verip ertesi gün ilgili firmaya örnek (Steam, Origin vb) destek talebiyle geri alıp tekrar satış yapmayacağından emin olamıyorum bu yüzden satıcılara güvenemedim.
Evet öyle yapanlar var. Dava açarsınız hocam. Kesin kazanırsınız.

Geri
Yukarı