GameSatış güvenli mi?

redox0

Picopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında güvenli fakat bu mağazaya bağlı genellikle (mağazanın kendi sattığı item vb. sorun çıkmaz fakat bilinmeyenler sıkıntı çıkarır) oyun hesapları alırsanız geri çekilir ve hesabı geri almak isterseniz destek yardımcı olmaz bu yüzden pek tavsiye etmiyorum. Bu muhtemelen offline girmeniz içindir yani Online oynayamazsınız.
Kısaca: Bence satın almamalısınız.

Ben çokça bu siteden satın alım yaptım, site güvenilir, bana bir sıkıntı gelmedi ama Steam hesabı almanızı önermem çünkü dediğiniz gibi IP adresiniz hesaba diğer giriş yapan kullanıcılar tarafından görünebiliyor, o IP ile artık ne yapacaklarını ben bilemem.

Başlıkta ki gibi sorum öncelikle https://www.gamesatis.com/steam-hesap-satisi/god-of-war-istediginiz-2-oyun-garanti-680684 bu gördüğünüz ilandan alacağım ama bir YouTube videosu yorumlarında Steam'den giriş yapınca IP gözüküyormuş bu da tehlikeliymiş doğru mu? Steam hesap satın alsam sıkıntı olur mu, korsan indirmek istemiyorum.
Gamesatış kendisi satmadıkça herhangi bir kesinliği yok. Gamesatış güvenli bir site ancak satıcılar sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı