GameSatış hesabı ne kadar sürede siliniyor?

Daha fazla  
2 gün önce GameSatış hesabımı kapamak istedim ve destek mesajı yolladım. Kabul edildi ve hesabınız kapanmıştır diye bildirim geldi fakat hesaba tekrar giriş yaptığımda "üyeliğiniz silinme işlemine başlanmıştır. Silme işlemi hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde otomatik olarak tamamlanacaktır." diyor daha önce hesap kapatan varsa ne kadar sürede tam olarak kapatılır acaba?

2 gün önce GameSatış hesabımı kapamak istedim ve destek mesajı yolladım. Kabul edildi ve hesabınız kapanmıştır diye bildirim geldi fakat hesaba tekrar giriş yaptığımda "üyeliğiniz silinme işlemine başlanmıştır. Silme işlemi hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde otomatik olarak tamamlanacaktır." diyor daha önce hesap kapatan varsa ne kadar sürede tam olarak kapatılır acaba?

1 hafta sürer diye düşünüyorum.

Öncelikler merhaba;
2019 yılında GameSatış'a olan üyeliğimin ve kişisel verilerimin KVKK kapsamında silinmesi için bir talep ilettim.
Sene 2022 oldu ve hesabım ve kişisel bilgilerim hala silinmedi. Ben de bu soruna istinaden telefon ve canlı destek üzerinden iletişime geçtim. Bana hesabın ve kişisel verilerin silinmeyeceğini söylediler.
Ben de anlık olarak CİMER'e şikayette bulundum ve sürece göre ilgili yerlere şikayet edeceğim.
İlerleyen zamanlarda bazı YouTube kanalları ile bu konuyu paylaşıp birkaç içerik çıkarttıracağım.
GameSatış'a üye olacakların kişisel verilerinin silinmeyeceğini bilmesini isterim.

Çözüldü - mesaj silinebilir. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikler merhaba;

2019 yılında GameSatış'a olan üyeliğimin ve kişisel verilerimin KVKK kapsamında silinmesi için bir talep ilettim.

Sene 2022 oldu ve hesabım ve kişisel bilgilerim hala silinmedi. Bende bu soruna istinaden telefon ve canlı destek üzerinden iletişime geçtim. Bana hesabın ve kişisel verilerin silinmeyeceğini söylediler.

Bende anlık olarak CİMER'e şikayette bulundum ve sürece göre ilgili yerlere şikayet edeceğim.

İlerleyen zamanlarda bazı YouTube kanalları ile bu konuyu paylaşıp birkaç içerik çıkarttıracağım.

GameSatış'a üye olacakların kişisel verilerinin silinmeyeceğini bilmesini isterim.

Çözüldü - mesaj silinebilir. Teşekkürler.

Nasıl çözdünüz hocam?

Geri
Yukarı