İtopya ürünleri ne kadar sürede kargoluyor?

Uygun ve hızlı gönderen bir site önerirseniz şu an direkt iptal edeceğim.
Benim bugüne kadar alış-verişlerimde hiç sorun yaşamadığım ve sorun yaşamadığıma şaşırdığım tek firma Sinerji oldu. Ama kimse yaşamayacak diye bir garanti veremem asla. Parça da aldım, sistem de topladım. Her aşamasında harika bir deneyim oldu benim için.

İtopya pişmanlıktır. Paketinden hatalı çıkan bir ürünü geri iade etmem 20 gün sürdü. UPS kargo kalitesizliğini anlatmama gerek bile yok.

Sinerji ve Teknobiyotik nasıldır?
İkisi de iyidir. Ama Teknobiyotiğin sanırım müşteri ilişkileri biraz tuhaf. Bazıları çok tartışmış. Tecrübesi olan arkadaşlar daha iyi fikir verebilir.

Teknobiyotikten 3 gün önce AMD Ryzen 5 1600 (12nm) satın aldım, siparişi gece verdiğim için diğer gün öğlen saatlerinde kargoya verildi ürünüm. Sorunsuz da geldi, onun dışında müşteri iletişimleri nasıldır bilmiyorum. İtopya'dan da RAM ve anakart satın almıştım zamanında onlar da beklemeden kargoladılar.

İtopya'dan alış-veriş yapacaksanız sadece gidip mağazadan alabilecek ve mağazaya anında geri gidebilecekseniz alın. Ne telefonunuzu açarlar ne e-postalarınıza cevap verirler. Defalarca yaşandı bu gibi durumlar. İnanın bana.
Mağazasına 1 saatlik mesafede oturuyorum ama mağazada da durumun aynı olabildiğini okumuştum. Uzak durmak en iyisi.

Mağazasına 1 saatlik mesafede oturuyorum ama mağazada da durumun aynı olabildiğini okumuştum. Uzak durmak en iyisi.
Aynen. Mağazada en azından yüzyüze konuşabilme imkanı var. Telefonla hiç ulaşılamıyor. Ben de bir metro ile gitmiştim İtopya mağazasına. Maalesef ilgi alaka sıfır. Biraz havaya girmişler diyebilirim. Twitch yayıncıları yüzünden sanırım;)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı