GameSatış iade yapmaya zorluyor

Site toplu davaya yürüyor? Şu an ağız dolusu kahkaha attım. Hesap alım satımı legal değil. Hiçbir halükarda dava açılmaz açamaz. Açsa dahi temize düşecek. Site kendisine göre kural yazıp 1.el 2.el muhabbeti yapamaz.

Hocam fazla kafaya takılacak mevzu yok. Siz o adama ömür boyu garanti vermiyorsunuz hesabı çalınmasına karşın vs. o yüzden vicdanına kalmış tamamen eğer istiyorsan para iadesi yaparsın ama ben tavsiye etmiyorum. Çünkü bunun gibi scammerler çok fazla. Ha dava olayına gelirsek CİMER falan demiş arkadaş CİMER'den her rapor edilen dava falan düşmüyor yok öyle bir şey.

Ha işte olay da bu, ömür boyu garantisini nasıl verelim hesap satislarinda. Zaten siteye Valorant hesap satısları yasak dediğimde bana onlar kendileri bize hesap satıyor diye cevap aldım. 5bin dolar tazminat falan cart curt yalan yani bizim mahkememizde dolarla iş yapılmıyor fakat şöyle bir durum var, site ürün adı altında satıs sağlıyor birisi dava etmeye gitse ürün aldım dolandırıldım diyebilir, mahkeme direk ona bakıyormuş oyun hesabi olduğuna bakmıyormuş. Mahkeme kazanilirsa avukat parasıda karşı tarafa veriliyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı