GameSatış Steam hesapları güvenilir mi?

Korsana güven olmaz. Bana korsan övmeyin. Parası olan kendi hesabına alır, olmayan da paylaşımlı hesapla bitirir geçer. En iyi yol bu. Bir şey tamamen beleşse genelde ürün sen oluyorsun.

Paylaşımlı hesap almak korsandan daha da kötü. Para yapımcıya değil de oyun üzerinden para kazanan birine gidiyor. Başkasına paramı vereceğime korsan yüklerim daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşımlı hesap almak korsandan daha da kötü. Para yapımcıya değil de oyun üzerinden para kazanan birine gidiyor. Başkasına paramı vereceğime korsan yüklerim daha iyi.
Korsanda hiç para gitmiyor. Burada orijinal oyunu satın alıp uygun fiyata bölüştürüyor ve gayet makul bir komisyon alıyor.

Öncelikle ben XavizShop mağazasının sahibiyim. İtemSatış, İtemPazar, İtemHesap, GameSatış, OyunAlışveriş VB. sanal ürün pazaryerlerinde toplam +30.000 başarılı işlemim bulunuyor istiyorsanız araştırabilir bana yazılan yorumlarıda okuyabilirsiniz. Bu konuyu kendi mağazamı webde aratırken buldum ve birkaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle zaten daha önce benden alışveriş yapan birisi sattığım ürünlerin çalıntı olmadığını ve aylar geçmiş olmasına rağmen destek verdiğimi bilir. Ancak kim olduğumu ve ne sattığımı bilmeden önyargı ile karalama yapan arkadaşlar bana ulaşırsa denemeleri için satılan ürünlerden ücretsiz vermek istiyorum. Gerçekten problem yaşarlarsa istediklerini yazabilirler ancak lütfen bilip etmeden insanları karalamasınlar.

Geri
Yukarı