GameSatış ucuza ıtem alma

Nesquik

Decapat
Arkadaşlar selam, GameSatış'ta biraz içinde param mevcut. Açık arttırma bölümünde market fiyatı 300TL- 200TL olan itemleri açık arttırma ile 30-40 TL'e satıyorlar. Ben bu olayı anlamadım. Bunlar ne için bu kadar ucuza satıyorlar? Takas yoluyla verdiklerini söyleydiler takas yoluyla aldıktan sonra ben bunu satarım değil mi? Aklımda bu da var. Sizce 300TL'lik itemi ucuza açık arttırmadan alsam sorun yaşatır mı?

Örneğin, oynayacağım açık arttırma: AK-47 | First Class | Açık Arttırma | GameSatış
Bunu 50TL'e alıp bitirsem. Takastan sonra 15 gün sonra pazarda satabilir miyim?

Açık arttırma en yüksek fiyatı veren alıyor sanırsam.

Arkadaşlar selam, GameSatış'ta biraz içinde param mevcut. Açık arttırma bölümünde market fiyatı 300TL- 200TL olan itemleri açık arttırma ile 30-40 TL'e satıyorlar. Ben bu olayı anlamadım. Bunlar ne için bu kadar ucuza satıyorlar? Takas yoluyla verdiklerini söyleydiler takas yoluyla aldıktan sonra ben bunu satarım değil mi? Aklımda bu da var. Sizce 300TL'lik itemi ucuza açık arttırmadan alsam sorun yaşatır mı?

Örneğin, oynayacağım açık arttırma: AK-47 | First Class | Açık Arttırma | GameSatış
Bunu 50TL'e alıp bitirsem. Takastan sonra 15 gün sonra pazarda satabilir miyim?

Eğer amacın Steam topluluk pazarında satmaksa al bence. Onlar önceden ucuza alıp şu an biraz daha para koyup normal fiyatının daha ucuzuna satıyorlar ama bende pek anlamadım.

Son dakikalarda neredeyse pazar fiyatına yaklaşıyorlar zaten. Çok nadiren sağlam indirim ile alınabiliyor. Soruna gelecek olursan evet satabilirsin. Sorun yaşamazsın.

Geri
Yukarı