GameSatış üzerinden CS:GO hesabı satın alınırsa hesabın geri gitme imkanı var mı?

Shadow Hunter

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba GameSatış üzerinden CS:GO hesabı alacağım ve alacağım hesabın ilk maili tamamen benim olacak ve telefon numarası ve Steam Guard eklenebiliyor. Sizce bu hesabın geri gitme ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba GameSatış üzerinden CS:GO hesabı alacağım ve alacağım hesabın ilk maili tamamen benim olacak ve telefon numarası ve Steam Guard eklenebiliyor. Sizce bu hesabın geri gitme ihtimali var mı?

Aynı şekilde Rockstar Games hesabı almıştım. Aldığım zaman mailini 2 kere üst üstte değiştirdim. Sonrasında iki aşamalı doğrulama açtım. 1 ay sonrasında ilk önce iki aşamalı doğrulamanın kaldırıldığı sonra şifresinin değiştiği ve en sonunda da mailin değiştirildiğine dair 3 mail aldım. Yani illa olur diye bir şey yok fakat riskli denilebilir.

Kesinlikle var. Aldıktan sonra satıcının hiçbir sorumluluğu kalmıyor. Ben 5 ay önce Valorant hesabı satmıştım 3K fiyata. Sattığım kişi hesabı satarken dolandırılmış ve hesabı çaldırmış. Bana ulaştı. Hesabı ilk bilgileri(DT,İlk açılan karakter,İlk aldığın skin, kullanılan vp kodları...) birlikte Riottan ben teslim aldım. Geri vermek için hiçbir sorumluluğum yoktu. Ama insani görev yapıp teslim ettim dolandırılan kişiye.

%50 ihtimalle ucuz'a satılan hesaplar rus hesabı oluyor oda gidici oluyor satıcı yorumları olumlu ve çoksa o satıcılardan almanızı öneririm al-sat yaptım zamanında bunlara dikkat ederseniz sorun olmayacaktır.

Geri
Yukarı