GameSatış'tan FIFA 23 alınır mı?

DiabIo

Decapat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221217-140021_Chrome.jpg
    Screenshot_20221217-140021_Chrome.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 42
Satıcı GameSatış değil. Satan kisi herhangi birisi GameSatış sadece aracı olacaktır. Hesabı alır mısın? Evet alırsın ama o hesapları birden fazla kişiye satıyorlar bence gereksiz.

Bu siteler size oyunu değil oyunun bulunduğu bir hesabı satar. Eğer online oynayacaksanız sizin gibi online oynamak isteyen ve bu hesabı alanlar yüzünden online oynayamazsınız. Tabii hesap çalıntı ise daha da sıkıntı. Hesap sahibi hesabı kurtarma durumunda hesap kalıcı olarak elinizden gider. Yani kısaca FIFA gibi online odaklı oyunlarda bu sitelere çok yönelmeyin.

Bu siteler size oyunu değil oyunun bulunduğu bir hesabı satar. Eğer online oynayacaksanız sizin gibi online oynamak isteyen ve bu hesabı alanlar yüzünden online oynayamazsınız. Tabii hesap çalıntı ise daha da sıkıntı. Hesap sahibi hesabı kurtarma durumunda hesap kalıcı olarak elinizden gider. Yani kısaca FIFA gibi online odaklı oyunlarda bu sitelere çok yönelmeyin.
1671275357017.png

Burda kendi hesabınızda oynarsınız diyor ama doğru mudur bilmem.

Eki Görüntüle 1605140

Burda kendi hesabınızda oynarsınız diyor ama doğru mudur bilmem.
700TL'lik oyunu 100TL'ye ancak hesap şeklinde satarlar. Para sizin yani risk almakta size bağlı. Eğer sizin veya benim gibi sıradan bir insanın ilanındaki yazıya tam anlamıyla güveniyorsanız riski alın.

Hocam 75 TL'ye alttaki linkten aldım şu anda sorunsuz ve cok sayida satış yapılmış ona güvenerek aldım şu anda sorun yok olmazda umarim.

Hocam 75 TL'ye alttaki linkten aldım şu anda sorunsuz ve cok sayida satış yapılmış ona güvenerek aldım şu anda sorun yok olmazda umarim.

+ Olarak faturayı da attı 6 ay garantisi olduğunu söyledi.

PC deseydiniz gözünüz kapalı alın derdim bir sorun yaratmaz, fakat arkadaşın belirttiği gibi PC cephesinde aldığınız zaman online oynayamıyorsunuz. Ama durum XBOX da nasıl işliyor, hangi yöntemi kullanıyorlar bilmiyorum, online oynanıyor dediğine göre böyle bir yöntemleri var demek ki. İade konusunda gamesatis sıkıntı yaratmaz, eğer vaadedilen verilmediyse. Çünkü ürünü satın aldıktan sonra hesabı inceleme giriş yapma şansınız var, satıcıya belirli bir saat içerisinde onay veriyorsunuz hesap istediğiniz gibi çıkarsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı