GameSatış'tan satın alınan Valorant hesabı geri çekilirse ne yapılmalı?

D1CD4TOR

Femtopat
Daha fazla  
Ben GameSatış sitesinden Valorant hesabi almayi dusunuyorum da hesap geri alinirsa ne yapabilirim? Sozlesmelerde geri cekilen hesabin 5000$ tazminat odeyecegi yaziyor. Dogru mudur? Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GameSatış sitesinden Valorant hesabi almayi dusunuyorum da hesap geri alinirsa ne yapabilirim? Sozlesmelerde geri cekilen hesabin 5000$ tazminat odeyecegi yaziyor. Dogru mudur? Yardimci olursaniz sevinirim.
Doğru değildir. Siz zaten hesabı satın alırken bütün sorumluluğu kabul etmiş oluyorsunuz. Hiçbir hak talep edemezsiniz.

GameSatış'ı sık sık CS skini almak için kullanan biri olarak mükemmel bir müşteri memnuniyeti var. Hesabı geri çekerse ve bunu kanıtlarsanız satıcıların kimlikleri hesaplarında kayıtlı gerekli şeyler yapılırsa tazminat öder.

GameSatış'ı sık sık CS skini almak için kullanan biri olarak mükemmel bir müşteri memnuniyeti var. Hesabı geri çekerse ve bunu kanıtlarsanız satıcıların kimlikleri hesaplarında kayıtlı gerekli şeyler yapılırsa tazminat öder.
Orada yazan maddeler göstermelik. Zaten bu tür siteler yasak olan hesap satışlarını yaparak suç işliyorlar. O yüzden kalkıp yanlış üzerinden hiçbir hak talep edemezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı