gamesepeti.com güvenilir mi?

Hesap satın alacaksan hepsi botla kasılan hesaplar. Ban ihtimali her yerde aynı.

Ooo resiminizi ne oldu da değiştirdiniz kıyamet falan mı?(alışmıştım)

Site güvenilir mi? Alışveriş yapan varsa yazabilir mi? Almak istediğim bir şey var da.

Pek de güvenmeyin adamın biri hileyle hesap kasar sonrada satar sen zora girersin paranda gider İtemsatış gibi yerler biraz daha güvence veriyor ama yine de tam olarak güvenebileceğiniz bir yer yok.

herkese merhaba sitemiz yeni diye şüphe edenler
Ooo resiminizi ne oldu da değiştirdiniz kıyamet falan mı?(alışmıştım)

Pek de güvenmeyin adamın biri hileyle hesap kasar sonrada satar sen zora girersin paranda gider İtemsatış gibi yerler biraz daha güvence veriyor ama yine de tam olarak güvenebileceğiniz bir yer yok.
merhaba efendim hesapların üretimi gamesepeti.com’a aittir. Bir sorun olursa canlı destek ekibimiz anında ilgilenir. Bizimle sorun yaşamazsınız

Bence GameSatış'ya da İtemsatış'tan alışveriş yap.
Efendim gamesepeti olarak lol hesap üreticisiyiz gamesatışın bir çok mağazasına biz bayilik yapıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir fakat freshlerin kalitesi bir tık düşük hepsi bronz 3 veya demir 1 başlatıyor neredeyse, alacaksan dragonsmurf kalite açısından ve güvenilirlik açısından çok daha iyidir.

@gamesepeti siteniz yeni de bot ile hesap kasıyorsunuz. Ne kadar güvenilir olabilir?

Hocam bu 30 level hesapların hepsi bot ile kasılıyor kimse elle kasıp bu kadar stok yapamaz zaten o yüzden o konuya takılmanın pek bir anlamı yok.

Arkadaşlar ben bu siteden hesap aldım hesap 1 hafta sonra perma ban yedi sözde ömür boyu garanti veriyorlar ama teknik desteğe 20 kere ulaşmaya çalıştım hiçbirinde yanıt vermediler tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı