GameSessions'da Hitman: Absolution Kısa Süreliğine Ücretsiz

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
GameSessions'da Hitman: Absolution 13 Şubat 2019 tarihine kadar ücretsiz. Ücretsiz Hitman: Absolution sahibi olmak için oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirmeli ve GameSessions hesabınızla giriş yapıp en az 5 dakika oyunu oynamalısınız.

(Steam oyunu değildir)

Play the hit PC game Hitman: Absolution™ for free

qw21yfz0.jpg

TR altyazılı olan sayılı oyunlardan. Ayrıca bana sorarsanız en iyi Hitman hikayesi. Bence kesinlikle oynanmalı.
Biraz fazla aksiyona kaçmasa iyi oyun aslında. :D Türkçe olması zamanında ağzımı açık bırakmıştı.

5 dakika oynamak gerçekten lazım mı? Eğer öyle ise oynayamayacağım. Bilgisayarda yer yok.
Benim Steam kütüphanemde olduğu için denemedim ancak sitesinde öyle yazıyor.(Play the game for 5 minutes to activate and keep on GameSessions forever.)

ilk çıktığından beri Hitman serisine bir sempatim vardır. Ama alıp da oynama fırsatım olmamıştı hiç. Bu tip bir şey görmek sevindirici oldu. Kesinlikle bu tür oyunları seviyorsanız,oynanması gereken bir oyun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı