Gameship. App güvenilir midir?

Merhaba, ben Gameship uygulamasından geliyorum :)

Basitçe anlatmak gerekirse Gameship bir oyuncu topluluğudur. Bu toplulukta birikmiş Steam Kredilerinizi nakite çevirebilirsiniz veya indirimli oyun satın alabilirsiniz.

Steam kredisini satmak isteyen kullanıcılar, satın almak istediğiniz oyunu Steam üzerinden size hediye olarak gönderirler. Siz oyunu teslim aldığınızda siparişinizi onaylarsınız ve kredilerini satan kullanıcı anında parasını alır.

Sevgili dostlar, topluluğumuz her geçen gün büyümektedir. Sizi de aramızda görmeyi çok isteriz. Bizi sosyal medya platformlarından takip edebilir ve web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.
22.10.2023 tarihinde satın aldığım 7V88DV numaralı siparişimde ürünüm az önce hediye eden satıcı tarafından iade edildi mesajı aldım. Açıkçası korktuğum şey de buydu. Konu hakkına bilgi veya destek alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-11 042928.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-11 042928.png
    52,9 KB · Görüntüleme: 286
Merhaba Umut isimli satıcımız maalesef 5 kişiye oyun hediye edip parasını Gameship'te nakite çevirmiş ve oyunları iade etmiş ama bir sorun yok oyunlarınız Gameship tarafından gönderilecektir. Nadiren de olsa satıcı kullanıcılar bunu yapabiliyor. Telafi edeceğiz.

Merhaba Umut isimli satıcımız maalesef 5 kişiye oyun hediye edip parasını Gameship'te nakite çevirmiş ve oyunları iade etmiş ama bir sorun yok oyunlarınız Gameship tarafından gönderilecektir. Nadiren de olsa satıcı kullanıcılar bunu yapabiliyor. Telafi edeceğiz.
Sizden dün verdiğim sipariş ile birlikte (henüz gelmedi ama gelecektir) toplam kendim 6 alışveriş yaptım ve sorun olmadığını söylediğim için kız arkadaşım, arkadaş çevremden de önerilerimle yapılan 10+ sipariş vardır. Bu olay açıkçası çok korkuttu beni hem kendi siparişlerim hem de çevremdeki insanların benim sözümle sizden alışveriş yapıp mağdur olması açısından. Whatsapp ve Discord üzerinden de yazdım dönüş bekliyorum o halde sizden, teşekkürler.

Bir de bir şeyi merak ediyorum. Bu söylediğim gibi korktuğum bir durumdu çünkü suistimale açık bir durum. Bunu yapan satıcılar için hukuki bir yaptırımınız oluyordur değil mi?

Şunu belirtmek isterim ki, oyunu hediye olarak gönderdikten sonra yüklemeye bırakmıştım sabah kalkınca oyunun hediyesinin geri alındığını gördüm (hediye eden kullanıcı tarafından). Bunu instagram üzerinden gameship'e bildirdim birkaç saatlik bir uğraş ardından aynı oyunu tekrar hediye olarak gönderdiler(başka bir kullanıcı aracılığıyla). Oyunu şu an rahat ve normal bir şekilde oynayabiliyorum fakat böyle bir sorunla da karşılaştım (haberiniz olsun bir önlem vs alınabilir bunun için sevgili gameship yetkilileri.)

Bana da az önce gelen uyarı ile uyandım ve şoktayım. Whatsapp desteğe yazdım ama geri dönüş olmadı bu saatte anlarım Ama umarım bana bir çözüm bulunur. @Fanius
Ekran görüntüsü 2023-11-17 232715.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-17 231410.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-17 231410.png
    26 KB · Görüntüleme: 223
Son düzenleme:
Merhaba, ben Gameship uygulamasından geliyorum :)

Basitçe anlatmak gerekirse Gameship bir oyuncu topluluğudur. Bu toplulukta birikmiş Steam Kredilerinizi nakite çevirebilirsiniz veya indirimli oyun satın alabilirsiniz.

Steam kredisini satmak isteyen kullanıcılar, satın almak istediğiniz oyunu Steam üzerinden size hediye olarak gönderirler. Siz oyunu teslim aldığınızda siparişinizi onaylarsınız ve kredilerini satan kullanıcı anında parasını alır.

Sevgili dostlar, topluluğumuz her geçen gün büyümektedir. Sizi de aramızda görmeyi çok isteriz. Bizi sosyal medya platformlarından takip edebilir ve web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Cc ile oyunun atilip atilmadigi nerden bilcez daha önce birinden gift olarak oyun aldim adam cc ile atmisti geri çekildi

Şunu belirtmek isterim ki, oyunu hediye olarak gönderdikten sonra yüklemeye bırakmıştım sabah kalkınca oyunun hediyesinin geri alındığını gördüm (hediye eden kullanıcı tarafından). Bunu instagram üzerinden gameship'e bildirdim birkaç saatlik bir uğraş ardından aynı oyunu tekrar hediye olarak gönderdiler(başka bir kullanıcı aracılığıyla). Oyunu şu an rahat ve normal bir şekilde oynayabiliyorum fakat böyle bir sorunla da karşılaştım (haberiniz olsun bir önlem vs alınabilir bunun için sevgili gameship yetkilileri.)
Herhangi bir sıkıntı varmi su an

Cc ile oyunun atilip atilmadigi nerden bilcez daha önce birinden gift olarak oyun aldim adam cc ile atmisti geri çekildi

Herhangi bir sıkıntı varmi su an
İnstagramdan bildirmiştim hemen dönüş yaptılar ve oyunu tekrar verdiler bir daha böyle bir şey olmayacağını söylediler, o zamandan beri bir sorun yok oynayabiliyorum

Merhaba gameshipten geliyorum Cadılar Bayramı sebebiyle yüzlerce sipariş almaktayız ve satıcı profilleri yani hediye eden kullanıcılar siparişleri yetiştiremedi biz size oyunu şimdi gönderiyorum ve ayrıca gameship Discord'dan fanius kullancısına ulaşır iseniz sizlere bu aksaklık için özür dileyip bir oyunda biz hediye etmek istiyoruz.

Davet etme ile indirim kazanma olayı hala geçerli mi?

Discorddan arkadaşlık isteği gönderdim Lincoln Sikkofield adıyla

Bende mustafa kadir abiden duydum onunda dolandırmıyacağını düşünüyorum

@Fanius ben dün Death Stranding aldım ama 24 saat olasına rağmen hala gelmedi ne yapacağım Discord'daki destekte de cevap vermediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı