Gameship güvenli mi?

denister

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Gameship'ten alışveriş yapıp sıkıntı yaşayan oldu mu? Dün sorunsuz bir şekilde Cyberpunk DLC'si aldım fakat X'tekiler hesabıma sonradan bir şey olabileceğini söyledi. Yeniden alışveriş yapmayı düşünüyordum ama bir işkillendim. (sistem şöyle işliyor; siz uygulamaya parayı yatırıyorsunuz, Steam bakiyesini TL'ye dönüştürmek isteyen kişi de size o oyunu hediye ediyor. Hediyeyi kabul ettikten sonra da siparişi onaylıyorsunuz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hesabınızın şifresini veya başka bir bilginizi vermediyseniz sorun olmaz diye düşünüyorum. Çünkü forumda da belli bir indirim oranıyla oyun hediye edip Steam bakiyesini TL'ye dönüştürenler var. Aynı mantıkla işliyorsa sorun olmaz herhalde.

Eğer hesabınızın şifresini veya başka bir bilginizi vermediyseniz sorun olmaz diye düşünüyorum. Çünkü forumda da belli bir indirim oranıyla oyun hediye edip Steam bakiyesini TL'ye dönüştürenler var. Aynı mantıkla işliyorsa sorun olmaz herhalde.
Sadece arkadaş ekleme linkimi verdim o kadar. Eğer hediye eden kişinin Steam hesabı şüpheliyse (?) senin hesabına da bir şey olabilir dediler.

Sadece arkadaş ekleme linkimi verdim o kadar. Eğer hediye eden kişinin Steam hesabı şüpheliyse (?) senin hesabına da bir şey olabilir dediler.
Size oyunu hediye eden Steam hesabı normal bir hesap mıydı? Onun hesabında şüpheli bir durum varsa size çok da etki edeceğini sanmıyorum ama yine de belli olmaz.

Geri
Yukarı