Gamesir T4 Pro alınır mı?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)

İki link arasında ne fark var? Alınır mı? Gümrük vergisiyle fiyatı kaç TL'ye geliyor? Kullananlar memnun mu? Ortalama kaç günde gelir?

Biraz fazla soru sordum ama kaliteli ürüne benziyor videolara göre :D

Hocam hiçbir fark yok, ürünler tamamen aynı. Bende G4S modeli var, iki yıldır kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. Memnun olmadığım iki tane durum var. Birincisi, nadir de olsa, ürünü bilgisayara bağlayıp oyuna girdiğimde analog tuşu takılı kalıyor. Yani sürekli oyundaki karakterim yere doğru bakıyor. Ürünü tekrar bağlayarak problemi çözüyorum. İkincisi de, ürünle alakalı değil aslında, ürün çok fazla toz tutuyor. Onun dışında hiçbir sorun yok.

Hocam hiçbir fark yok, ürünler tamamen aynı. Bende G4S modeli var, iki yıldır kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. Memnun olmadığım iki tane durum var. Birincisi, nadir de olsa, ürünü bilgisayara bağlayıp oyuna girdiğimde analog tuşu takılı kalıyor. Yani sürekli oyundaki karakterim yere doğru bakıyor. Ürünü tekrar bağlayarak problemi çözüyorum. İkincisi de, ürünle alakalı değil aslında, ürün çok fazla toz tutuyor. Onun dışında hiçbir sorun yok.
Peki nede bu kadar fiyat farkı var ? Acaba sadece gamepad olarak mı geliyor (Kutusuz, kablosuz vs.).

Peki nede bu kadar fiyat farkı var ? Acaba sadece gamepad olarak mı geliyor (Kutusuz, kablosuz vs.).
Hocam satıcının keyfine kalmış bir şey bu. Yani birisi ucuza koyarken diğeri pahalıya koyabilir ürünü. Ürünü aldıktan sonra size vergi geliyor ama bu gümrüğe gittiğinde belli oluyor ve ürün size ulaştığında vergiyi kapıda ödüyorsunuz.

Geri
Yukarı