Gamesir T4 Pro alınır mı?

Bende 2 gün önce sipariş verdim hocam daha kargoya verilmedi 5 gün sonra verileceğini söylüyor Aliexpress.
Bakalım ben dün sipariş verdim. İnşallah en kısa zamanda kargoya verirler siparişlerimizi. Ürünün yorumlarında Türk bir arkadaş ürünün 4 günde İstanbul'a geldiğini 12 günde PTT'den eline ulaştığını söylemiş.
Çıkacağını sanmam ne kadara geldi?
10 dolarlık kupon ile 152 TL'ye denk geldi. Bakalım gümrük vergisi ne kadar çıkıcak görücez.

Hocam 160 TL'lik ürüne en fazla kaç lira vergi keserler? Yüksek keserler diye korkuyorum.
İndirimsiz fiyatının %20'si. Bu arada bende sipariş ettim. Benim 156 TL'lik kodum vardı. Her ürün indirimsiz fiyat üzerinden vergi yer. Eğer büyük illerdeyseniz verginin gerçek değerinde gelme ihtimali yüksek çünkü bazen inciğine cinciğine kadar kontrol ederler. Küçük illerde 8 TL bile gelebilir :D. Tabii ki kesin bir şey diyemem ama çoğu arkadaş 50 TL civarı ödemişti diye hatırlıyorum.

İndirimsiz fiyatının %20'si. Bu arada bende sipariş ettim. Benim 156 TL'lik kodum vardı. Her ürün indirimsiz fiyat üzerinden vergi yer. Eğer büyük illerdeyseniz verginin gerçek değerinde gelme ihtimali yüksek çünkü bazen inciğine cinciğine kadar kontrol ederler. Küçük illerde 8 TL bile gelebilir :D. Tabii ki kesin bir şey diyemem ama çoğu arkadaş 50 TL civarı ödemişti diye hatırlıyorum.
Gamepad dün elime ulaştı, 48 TL vergi kestiler

Gümrük vergisi Başakşehirde kesiliyor. Şansa bağlı. Antalyadayım ben 32 civarı geldi genelde.

teşekkür ederim. g4 pro incelemenizi buldum ama t4 pro'yu bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı