Gametech 700W PSU nasıl?

NarthQ

Centipat
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi şu anda kasam gametech 700W PSU var ama forumlarda yaptığım araştırmalarda kimse güvenmiyor ki ben de güvenmiyorum kasayla beraber almıştım 3 haftadır kullanıyorum pek bir sorun yaşamadım fakat herkes C4 benzetmesi yapıyor sizce ne yapmalıyım.
Ve değiştir diyenler lütfen bana kasa ve PSU önerir misiniz?
PSU olarak aklımda şu an Corsair VS550 var.
Bütçem 850-900 liraya kadar.

521619571_0.jpg

Elinizden çıkarın. Riske girmenin lüzumu yok. Fiyat, kalite, ileriye dönük olması açısından:

Bunlara bakabilirsiniz.

Sisteminiz nedir? Sisteminizi yazmanız durumunda daha iyi PSU önerileri gelecektir. Ama @Sylveon hocamın önerdiği PSU gayet güzel gözüküyor.

Bunlara bakabilirsiniz.
@Sylveon ilk defa XPG PSU gördüm. XPG'ye güvenemiyorum ya. SSD'leri beni üzüyor. 😀

Sisteminiz nedir? Sisteminizi yazmanız durumunda daha iyi PSU önerileri gelecektir. Ama @Sylveon hocamın önerdiği PSU gayet güzel gözüküyor.

@Sylveon ilk defa XPG PSU gördüm. XPG'ye güvenemiyorum ya. SSD'leri beni üzüyor. 😀
ryzen 5 3500x
rtx 2070
2x8 3000mhz ram
asus tuf b450 plus
256 gb ssd
2 tb hdd

Bunlara bakabilirsiniz.
bütçem hem kasa hem de psu için çünkü gametechi iade edince kasayı da iade etmiş olucam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı