Gametech Freezer kule tipi soğutucu kasaya sığar mı?

gangbeyiniz

Hectopat
Merhaba, bu soğutucuyu almak istiyordum fakat anakartıma, kasama olur mu pek anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 02203218-531d-445d-b7a3-93d3d3d63767.jpg
    02203218-531d-445d-b7a3-93d3d3d63767.jpg
    162,3 KB · Görüntüleme: 88
Genelde standart boyuttaki kaslara sığacak şekilde üretiliyorlar. Sığar büyük ihtimalle ama ürünün ölçüsünü öğrenirsen sitesinden ve kasanın ölçüsüyle karşılaştırırsan daha sağlıklı olur. Ayrıca bu kadar tozlu bırakmamaya çalış kasanı.

Genelde standart boyuttaki kaslara sığacak şekilde üretiliyorlar. Sığar büyük ihtimalle ama ürünün ölçüsünü öğrenirsen sitesinden ve kasanın ölçüsüyle karşılaştırırsan daha sağlıklı olur. Ayrıca bu kadar tozlu bırakmamaya çalış kasanı.

Çok çabuk toz kapıyor sanırım kapağını kapatmadığımdan dolayı.

Kasa fanını sökmen gerekebilir.

Bende öyle düşünmüştüm hatta o yüzden sormuştum.

Kasanız küçük bir kasaya benziyor, sığmama ihtimali var onun yerine Snowman M200 alabilirsiniz.

Performans açısından ikili arasında fark görür müyüm? Ve 70 dereceleri bulan bir işlemciyi kaça düşürür tahminen?

Performans açısından ikili arasında fark görür müyüm? Ve 70 dereceleri bulan bir işlemciyi kaça düşürür tahminen?
Diğer sizin söyledğiniz soğutucu bi tık daha iyi soğutabilir fakat kasanıza sığacağını sanmam, 50 derece civarlarına düşürebilir.
Snowman M200 yorumlarını okursanız az çok ne kadar soğutacağını anlayabilirsiniz.

Performans olarak sıcaklık düşer mi diyorsan evet düşer. Ama FPS artar mı diyorsan hayır soğutma FPS artırmaz ama belli sıcaklığın altında çalışırsa çalıştığı hızı dolayısıyla verebileceği Max FPS limitini korur.

Geri
Yukarı