Gametech Galaxy vs. ranker cygnus V2

Karpuz56

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir kasa almayı düşünüyorum. Gametech Galaxy oldukça F/P gözüküyor fakat ranker cygnus v2'nin beyaz modeline bayıldım. 540TL gibi bir fiyata ranker cygnus V2 var. 480TL gibi bir fiyata da Gametech Galaxy var. Kesinlikle ranker cygnus alacaktım fakat ön tarafında toz filtresi bulunmaması kafamı karıştırdı. Sizce hangisini almalıyım?

Gametech marka kasa önermem, kalitesiz oluyor çoğu.

Önerim:

Beğendiysen Cygnus V2 beyaz olan modeli alabilirsin.

Cevap için teşekkürler önerdiğin MSI kasayı da incelemiştim fakat Gametech Galaxy'ye göre çok eksi yönleri var. Soğutma olarak önde 2 fan var, Gametech'de ise 3. MSI pahalı ama diyelim yine de fan aldım eşitlesinler diye durumu MSI kasanın önü tam mesh değil. Ayrıca olsa bile Gametech Galaxy'nin öndeki fanlar 14cm ve MSI kasaya nazaran arkadaki fanı da ARGB. Yoksa MSI alacaktım. Ayrıca önde toz filtresi de yok.

Gametech kağıt üzerinde seçenekleri iyi görünüyor olabilir ama resimlerden farklı halde gelmesi, malzeme kalitesinin düşük olması gibi zamanla kullanıcıya hüsran yaşatması muhtemel durumlara alacak kişinin hazırlıklı olmak gerekir. Kısaca riskli bir tercih olur.

Gametech kağıt üzerinde seçenekleri iyi görünüyor olabilir ama resimlerden farklı halde gelmesi, malzeme kalitesinin düşük olması gibi zamanla kullanıcıya hüsran yaşatması muhtemel durumlara alacak kişinin hazırlıklı olmak gerekir. Kısaca riskli bir tercih olur.

Malzeme kalitesi diğer kasalara göre biraz düşük kalıyor evet ona bir şey diyemem fakat kutu açılım videolarını izledim kasa gayet güzel gözüküyor resimdekiyle o kadar farklı da değil.

Cevap için teşekkürler önerdiğin MSI kasayı da incelemiştim fakat Gametech Galaxy'ye göre çok eksi yönleri var. Soğutma olarak önde 2 fan var, Gametech'de ise 3. MSI pahalı ama diyelim yine de fan aldım eşitlesinler diye durumu MSI kasanın önü tam mesh değil. Ayrıca olsa bile Gametech Galaxy'nin öndeki fanlar 14cm ve MSI kasaya nazaran arkadaki fanı da ARGB. Yoksa MSI alacaktım. Ayrıca önde toz filtresi de yok.
Mesh bir kasa mı istiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı