Gametech GTP-600 güç kaynağı iyi mi?

Mehmetg93

Femtopat
Daha fazla  
Bu PSU nasıldır? Yorumları okudum kötü yorum yok.

N11'den Gametech GTP-600 V2 600W 80+ Bronze güç kaynağı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe artarsa ve 550W yeterli gelir ise kesinlikle PK550 öneririm.

Oradaki yorumlara bakılarak teknolojik ürün alınmaz. PSU dandik. Bu tür no-name ürünlere PSU kanadında güvenmeyin. Alınmaz.

Oradaki adamlar PC'ye takıyor, çalıştığını görüp OMG man! Bas beş yıldızı deyip geçiyor. Çalışan her şey iyi olsa her şeyin en ucuzunu alıp geçerdik.

5 yıldır Gametech PSU kullanıyorum 5 yıl önce bomba esprisi yapıyorlardı 1 yıl dayansın şöyle yaparım böyle yaparim diyenler vardı halen yapıyorlar 5 yılda 2 kez sistem yükselttim ekran kartı işlemci falan daha bir kez kendini kapattığını patladığını sorun ettiğini görmedim kullanmadan yargılamayın artık ürünleri Gametech kalitelidir bir marka Asya pazarında ucuz diye kötü olmuyor.

5 yıldır Gametech PSU kullanıyorum 5 yıl önce bomba esprisi yapıyorlardı 1 yıl dayansın şöyle yaparım böyle yaparim diyenler vardı halen yapıyorlar 5 yılda 2 kez sistem yükselttim ekran kartı işlemci falan daha bir kez kendini kapattığını patladığını sorun ettiğini görmedim kullanmadan yargılamayın artık ürünleri Gametech kalitelidir bir marka Asya pazarında ucuz diye kötü olmuyor.
Teşekkür ederim hocam bende cok temkinli yanaştım fakat sparis verdim kullananlar sıkıntı yaşamamış umarım bende yaşamam.

Teşekkür ederim hocam bende cok temkinli yanaştım fakat sparis verdim kullananlar sıkıntı yaşamamış umarım bende yaşamam.

Yaşamazsın emin ol burada ki insanları anlamıyorum neden bu kadar markaci illa herkes aynı markayı kullanmalı neden öyle düşünüyorlar bilmiyorum açık görüşlü değiller bütçem 500 diyorsun adam gidiyor 1500 TL PSU öneriyor;) çok garip kullanıcılar var forumda bu yüzden onlara takılma kullanan insanlardan fikir al.

...Gametech kalitelidir...
Model, model, model.

"Gametech kalitelidir" demek ile "Corsair kalitelidir" demek arasında fark yok, ikisi de yanlış çünkü markanın bu pazarda bakılan tek olayı bilinirliğidir. Elinizdeki model ile işiniz bitince içini buraya atarsanız, ancak o zaman modelin kaliteli olup olmadığını yorumlayabiliriz.

Model, model, model.

"Gametech kalitelidir" demek ile "Corsair kalitelidir" demek arasında fark yok, ikisi de yanlış çünkü markanın bu pazarda bakılan tek olayı bilinirliğidir. Elinizdeki model ile işiniz bitince içini buraya atarsanız, ancak o zaman modelin kaliteli olup olmadığını yorumlayabiliriz.

İçini derken?
Kaliteliden kastım şu
Mesela iPhone kullanan insanlar Samsung veya herhangi bir Android kullanan insanlara o nasıl telefon ya kamera şöyle böyle diye hep konuşurlar ama ben 4 yıl iPhone kullandım şu an Android kullanıyorum ve çok daha iyi olduğuna yemin edebilirim ya da bana öyle geliyor bilmiyorum herkesin zevki farklı.
Burada demek istediğim konu.

Gametech Asya pazarından çıkma bir ürün ve ucuzluğuyla ön plana çıkıyor kasa PSU gibi ürünleri adamlar gerçekten piyasa altı fiyattan satıyor ve kasaların görünümleri gerçekten çok hoş.

PSU konusunda kaliteli derken Corsair gibi köklü bir firma ile pazara yeni girmiş bir markayı kıyaslamak sizin takdiriniz.
Bu TOGG ile BMW ile kıyaslamak gibi bir şey biri 100 yıllık araba diğeri 1 yıllık araba sence hangisi daha kalitelidir

Ben şunu anlatmaya çabalıyorum şu alım konularında adam diyor ki 700TL bütçem var PSU istiyorum gelen yorumlara bakıyorsun 1000TL PSU 1500TL PSU atıyorlar adamın bütçesinin 2 katı
700TL'ye PSU varken ve kullanıcı yorumları olumluyken neden adam 2 kat para vererek bilinen bir marka alsın (verdiğim fiyatlar sallama fiyattır en ucuz PSU şu an 1300-1500TL civarlarında zaten)
Gerçekten kötü bir marka olur hiç duyulmaz bilinmez her ürünü 1-2 yıldızdır tabii ki alma ucuz diye ama Gametech gerçekten öyle bir marka değil bütçe dostu ve kaliteli yapıyorlar
Para ekleyebilecek gücü varsa zaten gitsin bilinen markalar alsın Gametech ile uğraşmasın ona bir şey demem.

Geri
Yukarı