Gametech kasa 500W 80+ Bronze PSU alınır mı?

Alınmaz hocam kasa iyi ama PSU'nun ne olduğu belli değil.
Bütçeyi aşabilirseniz bunları alın, yoksa benim attığım kasa da iyi.

Kanka şöyle söyleyeyim powerboost kasa aldım forumda herkes şunu değiştir bunu değiştir dedi ben inadımdan kasayla aşkıma devam ettim kasanın kendisi sağlam ve güzel ama ben 800 tl ye aldığım kasada neleri değiştim dersen güç kaynağını değiştim, fanlarını değiştim, filtresini değiştim e ne kaldı geriye ? Aldığımdan çok daha büyük masraf ettim yani diyeceğim şudur ki gerçekten bu tarz markalardan kasa alma.

Alınmaz, kullanılan PSU'lar ne olduğu belirsiz. Sisteminizi kasa ucuz diye bir bombaya emanet etmeyin. Gerekirse boş bir kasa alın ve sağlam bir PSU alın. (FSP, Corsair, Cooler Master vb.)

PSU ile alındığında 607 TL oluyor orada site alakalı bir nedenden 380 olarak gözüküyor

PSU bilgisi nerede? Ve bu tarz kasalar bana pek güven vermiyor.
Edit: Kasayı incelediğim de; berbat olduğunu gördüm. Bu tarz markalardan uzak durun. Vereceği PSU da "C4"(!) olma ihtimali bir hayli yüksek.

Tamam teşekkürler
Herkese cevap yazdığı için teşekkür ederim iyi bir kasa ve PSU alacağım
Bütçe nedir dostum?
650

Bu kasa hoşuma gitti hem fiyatı ucuz içinde fan var mı peki?

Son düzenleme:
PSU ile alındığında 607 TL oluyor orada site alakalı bir nedenden 380 olarak gözüküyor

Tamam teşekkürler
Herkese cevap yazdığı için teşekkür ederim iyi bir kasa ve PSU alacağım

650

Bu kasa hoşuma gitti hem fiyatı ucuz içinde fan var mı peki?
FSP Hydro K 500W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

RCA505 SAVAGE Bilgisayar Kasası – Rush

Bu ikisini alırsan fan eklemen gerekiyor. 30-40 TL ye güzel fanlar var, önerebilirim. Ama fanlı kasa olsun dersen bu var.

PERFORMAX XENOM SİYAH AKRİLİK PENCERELİ 4xRAINBOW FAN ATX KASA Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fanların rengi sabit.

Rpamge fanlar var 5 tane onlardan alırım

Veya Vatan bilgisayardan:

Bu daha iyi olur. Daha yeni model ve beyaz.

Veya Vatan Bilgisayar'dan:

Bu daha iyi olur. Daha yeni model ve beyaz.

Bunu alacktım zaten teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı