Gametech RGB fanın LED'i̇ bozuldu

Daha fazla  
Gametech 3'lü fan aldım. Ses yaptığı için yerlerini değiştirdim, o sırada ışık kablosunun birisi koptu. LED'e dokundurunca yanıyordu ama kısa devre yaptı galiba, artık yanmıyor, elektrikçiye götürdüm bugün. Onun LED'i beyinli dedi, Karaköy'de bulursun biz yapamayız dedi. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Dosya Ekleri

• 20201212_000437.jpg
    20201212_000437.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 35
Kadıköy'e gidin. Şaka bir yana onu yaptırmak zor. Bence uğraşmayın. Ya da çok istiyorsanız yeni RGB şerit alıp takabilirsiniz. Bu arada kasanız ve PSU'nuz da mı Gametech?

Kadıköy'e gidin. Şaka bir yana onu yaptırmak zor. Bence uğraşmayın. Ya da çok istiyorsanız yeni RGB şerit alıp takabilirsiniz. Bu arada kasanız ve PSU'nuz da mı Gametech?

İlgin için teşekkür ederim öncelikle büyük ihtimal 3'lü set alacağım çünkü kasa çirkin duruyor. Kasam Zalman S3 PSU Cougar XTC 500
WS812B led kullanılıyor, elimde mevcut. İstanbul içi isen corona şartlarında yardımcı olabilirim ama bence uğraştığına pek değmez.
İstanbuldayım ancak 200-300 tl masraftan kurtarabilir beni. ws812b led alırsam lehimledikten sonra eskisi gibi çalışır mı?

İlgin için teşekkür ederim öncelikle büyük ihtimal 3'lü set alacağım çünkü kasa çirkin duruyor. Kasam Zalman S3 PSU Cougar XTC 500.

İstanbuldayım ancak 200-300 TL masraftan kurtarabilir beni. WS812B LED alırsam lehimledikten sonra eskisi gibi çalışır mı?

100 ₺ altı olur öyle LED'ler genelde merak etmeyin. Zaten size 36 cm falan lazım. Lehinledikten sonra tekrar kısa devre yatırmazsanız çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı