GameX 2015'e Technopat ekibi katılacak mı?

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba bu seneki GameX fuarında Technopat ekibi de olacak mı? Hangi gün katılacaklar? Hangi saat gelecekler?
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
20151217_163122.jpg

Bugün 16.30-17.00 gibi geldiler, biraz kaldılar ve gittiler. Bu sene GameX'i şahsen pek dolu göremedim. Biraz yavan bir fuar oldu. Geçen yıl daha iyiydi diyebilirim. Pek çok konu hakkında sohbet etme şansım oldu. Umarım beni hatırlarlar :) Bu arada eklemeden edemeyeceğim bu yıl maalesef ki GameX hakkında bir video yok. Belki başka gün gidip çekerler ama bugün çekmediler. Sormadım ama sanırsam onlar da boş buldu bu sene. Gerçekten videoya alacak şey yok denecek kadar azdı. @Ndmc

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamex gelen güler yüzlü ziyaretçiler ve birkaç donanım standı haricinde çok renksizdi malesef. Dün gece Star Wars özel gösterimine katıldık, gece yarısı başlayıp gece 3'te sonlandığı için bugün bizler için Gamex ziyareti geç başladı ve biraz kısa oldu. Son ana kadar gelebileceğimiz kesin olmadığı için duyuru yapıp ziyaretçi dostlarımızı yarı yolda bırakmak istemedik.

Genel duyuru: Fotoğraf çektirdiğimiz okurlar içerisinde geçen yılın ya da önceki yılın fuarından hatırladığımız yüzler vardı yine hatta hatırlayınca biz şaşırdılar. Yüz hafızam iyidir ama isimler biraz sıkıntılı, sizi bir kez gördüysem yüzünüzü mutlaka hatırlarım ancak isminizi tekrar sormam gerekebilir lütfen gücenmeyin :)

Özet: Unutmuyoruz hiç merak etmeyin, yakında okurlarımıza güzel sürprizlerimiz olabilir buluşma için. Kesinleştiğinde duyuracağız.

Gamex gelen güler yüzlü ziyaretçiler ve birkaç donanım standı haricinde çok renksizdi malesef. Dün gece Star Wars özel gösterimine katıldık, gece yarısı başlayıp gece 3'te sonlandığı için bugün bizler için Gamex ziyareti geç başladı ve biraz kısa oldu. Son ana kadar gelebileceğimiz kesin olmadığı için duyuru yapıp ziyaretçi dostlarımızı yarı yolda bırakmak istemedik.

Genel duyuru: Fotoğraf çektirdiğimiz okurlar içerisinde geçen yılın ya da önceki yılın fuarından hatırladığımız yüzler vardı yine hatta hatırlayınca biz şaşırdılar. Yüz hafızam iyidir ama isimler biraz sıkıntılı, sizi bir kez gördüysem yüzünüzü mutlaka hatırlarım ancak isminizi tekrar sormam gerekebilir lütfen gücenmeyin :)

Özet: Unutmuyoruz hiç merak etmeyin, yakında okurlarımıza güzel sürprizlerimiz olabilir buluşma için. Kesinleştiğinde duyuracağız.
Ali ağabey cevabın için çok teşekkürler yarın gelicek misiniz? Sizlerle görüşmeyi çok isterim. Yani yarın kısada olsa oraya gelicek misiniz? Tekrar teşekkürler.

Fuar tadını gerçekten git gide azaltıyor nedense. 2 sene önce arkadaşlarla cümbür cemaat gitmiştik ve ilk gidişimdi çok eğlenmiştim.
Geçen sene 2. günü gitmiştim sanırsam, aldığım zevk 3/2 oranında düştü ilk seneye göre.

Bu sene sonbahara geldi zaten, tepede güneş yoksa keyfim olmuyor. Yarın ve bugün açık olsa bile gitmeyi düşünmüyorum, bir daha gideceğimi sanmıyorum.
Oyun delisi 3-5 arkadaşım mutlaka gider ama oyunlarla aram yok benim. Sırada beklemekten de nefret ediyorum zaten :) Kasıtlı olarak acı çektiriyorlar bizlere :)

@BilgisayarKurdu emin ol ki hiç sıra yoktu. Sadece popüler kişikerin etrafı kalabalıktı. Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak gibi. Gittim ve sırada 1-2 dakika bekledim. Geçen yıl caddeye kadar taşan çift sıra vardı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı