Gamexl.net güvenilir mi?

Orkun Akay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ucuz Oyun bu siteden 4 adet Minecraft hesabı satın aldım, fiyat olarak çok uyguna geldi aynı dakika mailime gönderdiler hesapları, sadece tek sipariş ile güvenilir olduklarını söylemek zor internette kısa bir araştırma yaptım Trustpilot sayfalarını buldum her şey iyi gibi görünüyor ama daha önce buradan alışveriş yapan birisi var mı? Daha yüklü bir sipariş için konu açma gereği duydum.

Bu siteler ile kar etmeyi bekleme hesap her an patlayabilir.

Dün aldık Minecraft Premium hesapları bakalım aksi bir durum gerçekleşirse yazacağım zaten buraya
Siparişlerim hakkında tekrar yazma gereği duydum kusura bakmayın,

an itibari ile;

Hitman 3 Ucuz Satın Al
Assassin’s Creed Valhalla Ultimate+DLC+PATCHES
GTA V Premium Online Edition (Epic Games)
Cyberpunk 2077 Ucuz Satın Al

Battlefield 1

Yukarıda linkini bıraktığım 5 adet ürünü yaklaşık 15 dakika önce sipariş ettim ve 5 dakika geçmeden tüm oyunların hesap bilgilerini mail yoluyla ulaştırdılar.
Cyberpunk, GTA 5 ve Hitman 3 aynı hesapda yer alıyor ayrı ayrı vermediler.
Battlefield 1 için Origin hesabı verdiler.
AC için Uplay hesabı verdiler.

Satın alım yapmadan önce yaklaşık 15 dakika tek tek her şeyi canlı destekden sordum, canlı destek hızlı cevap veriyor bir sorununu yakalayamadım.

Perşembe gün ki almış olduğum 4 adet Minecraft hesaplarında hiçbir problem daha yaşamadım, bakalım ne olacak.

Alışveriş yapacak olan arkadaşlar için bilgi olması amacıyla yazıyorum.

Son düzenleme:
Site sahibi olduğunuzu bu kadar belli etmeyin bence :)

Siteyle tek bağlantım yapmış olduğum alışverişler ve memnun kalmam dülloz bey:)2016'dan bu yana üyeyim buraya açtığım konulara bir bakın hiç burayla alakalı bir şey var mı haksız ve yersiz ithamlarda bulunmayın lütfen.

Son düzenleme:
Siteyle tek bağlantım yapmış olduğum alışverişler ve memnun kalmam dülloz bey:)2016'dan bu yana üyeyim buraya açtığım konulara bir bakın hiç burayla alakalı bir şey var mı haksız ve yersiz ithamlarda bulunmayın lütfen.

Eki Görüntüle 877190

Sattıkları hesaplar Plati.ru'da 9 liraya satılan hesaplarla aynı mantıkta veriliyor ve içlerinde bazılarında bonus oyunlar olabileceği notu düşülmüş demek ki adamlar Plati.ru'dan 9 lira gibi bir fiyata alıp satıyor, hesaplar çalıntı geçmiş olsun, Key falan vermiyor, Key gibi bir aktivasyon türü ile çalışan bir oyun verselerdi fiyat bu kadar düşük olmazdı, örnek olarak Plati.ru'da 9 liraya satılan oyunlar ile 40-50 liraya satılanlar, 9 liraya satılanların bu sitedekinden bir farkı yok ancak iş 40-50 lira olanlara gelince değişiyor, ya ortak hesaba ya da Key'e dönüşüyor, örnek olarak Forza Horizon 4'ü verebilirim, aldım ve elime bir Denuvo Launcher ile Denuvo Key verdiler, bu ikisini kullanarak Aile Paylaşımı açık sınırsız bilgisayarın girebileceği bir Microsoft Store hesabına giriyorsun, Xbox hesabı sana ait olduğu için zaten Save'in gitmesi gibi bir durum yok ve Microsoft Store hesabıda çalınamıyor, şifre değiştiğinden Key Online bir Key olduğu için anında Key'e yansıyor, senin aldığın sitede böyle bir durum yok, geçmiş olsun Plati.ru'dan bir farkı yok.

Sattıkları hesaplar Plati.ru'da 9 liraya satılan hesaplarla aynı mantıkta veriliyor ve içlerinde bazılarında bonus oyunlar olabileceği notu düşülmüş demek ki adamlar Plati.ru'dan 9 lira gibi bir fiyata alıp satıyor, hesaplar çalıntı geçmiş olsun, Key falan vermiyor, Key gibi bir aktivasyon türü ile çalışan bir oyun verselerdi fiyat bu kadar düşük olmazdı, örnek olarak Plati.ru'da 9 liraya satılan oyunlar ile 40-50 liraya satılanlar, 9 liraya satılanların bu sitedekinden bir farkı yok ancak iş 40-50 lira olanlara gelince değişiyor, ya ortak hesaba ya da Key'e dönüşüyor, örnek olarak Forza Horizon 4'ü verebilirim, aldım ve elime bir Denuvo Launcher ile Denuvo Key verdiler, bu ikisini kullanarak Aile Paylaşımı açık sınırsız bilgisayarın girebileceği bir Microsoft Store hesabına giriyorsun, Xbox hesabı sana ait olduğu için zaten Save'in gitmesi gibi bir durum yok ve Microsoft Store hesabıda çalınamıyor, şifre değiştiğinden Key Online bir Key olduğu için anında Key'e yansıyor, senin aldığın sitede böyle bir durum yok, geçmiş olsun Plati.ru'dan bir farkı yok.
evet haklı olabilirsiniz fakat buraların çok fazla cc patlattığınıda biliyoruz

Geri
Yukarı