Gamin gen TR hazır sistem gönderim süreci ne kadar sürüyor?

Bar107

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pazartesi Gaming gen TR'den bilgisayar aldım hazırlanıyor diyor acele ettigimden değil 3 günde gelmesini beklemiyorum. Ama ne zaman elime ulaşır tahminen? Not: Eğer dışarıdan bir ürün alıp bunu da siz montajlayın derseniz kabul etmiyorlar ve hazır sistem dışındaki ürünleri aşıro pahalıya satıyorlar. Örnegin ben bir sıvı soğutma aldım dışarıda, 2638 TL. Bunlarda 4200 TL idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cumaya kadar gelmiş olur tahminen. Dışarıdan alınan ürünü kendi satmalarına rağmen alın siz montajlayın demesini kabul etmemeleri de gayet normal. Sıvı soğutmayı kendiniz takabilirsiniz.

Bundan 5 sene önce vatandan sadece kasa ve işlemci aldım diger ürünler diger firmalardandı yaptılar montajı hayır mesele şu aynı ürünü ben dışarıda ucuza buluyor ve bunlardan sırf montajlasınlar diye 1bin lira fazlaya alıyorsam burada bir problem yok mu sizce de?

Nerede oturuyorsun?

Isparta oturuyorum yükle boşat noktası genelde çıkış noktasından sonra 3 durak İstanbul Afyon ve bizim burası ortalama kargo yogunluga göre en fazla kargoya verildikten 2 gün sonra geliyor.

Bundan 5 sene önce vatandan sadece kasa ve işlemci aldım diger ürünler diger firmalardandı yaptılar montajı hayır mesele şu aynı ürünü ben dışarıda ucuza buluyor ve bunlardan sırf montajlasınlar diye 1bin lira fazlaya alıyorsam burada bir problem yok mu sizce de?

Isparta oturuyorum yükle boşat noktası genelde çıkış noktasından sonra 3 durak İstanbul Afyon ve bizim burası ortalama kargo yogunluga göre en fazla kargoya verildikten 2 gün sonra geliyor.
Hocam vatana kendiniz gitmişsinizdir orda sizin gözünüzün önünde yaparlar, burda internet üzerinden sipariş veriyorsunuz, başka yerden aldığınız ürünü oraya yolladığınızda ürün size gönderildiğinde belki bu bozulmuş diyeceksiniz hasar görmüş diyeceksiniz, yani bir çok sıkıntılı sonuç doğurabilir. Sonuçta ürünü kendileri satmıyor, dolayısıyla sorumluluğunu alamazlar garantide sunamazlar. Ben de olsam o topun altına girmem. Pahalı satma olayına gelince , her ürünün başka bir mecrada daha uyguna satıldığı aşikar. Bugün vatanda 5000 liraya gördüğünüz bir ürün itopyada 4 bin olabilir, trendyolda 3.500 olabilir. Tam aksine başka yerde daha pahalı olan bir ürün gaming gende daha ucuz olabiliyor. Bu ürünün stoğuna, mağazaya bağlı etkenler.

Yeni konular

Geri
Yukarı