Gaming A15 FA506II-BQ150t Sdp ayarındaki farklılık

Bütçe
500 TL

Ahmetakin

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisliği öğrencisi (kültürteknik bilimci)
İyi günler ASUS TUF Gaming A15 FA506II-BQ150t model notebook kullanmaktayım. Bilgisayarı aldığımda 8 GB RAM takılıydı bende ek 8 GB daha RAM eklemeyi düşünüyorum Recep Bey'in önerisi ile CPU-Z sdp görüntüsü ile konu oluşturmamı istedi. Sdp sayfasına baktığımda takılı RAM kısmında parantez içerisinde(1600MHz) yazıyor, bunun nedeni nedir ve nasıl çözerim?

Sorumu cevaplarsanız çok sevinirim ve şimdiden çok teşekkür ederim @Recep Baltaş @Ali Güngör. Mesajımı görürseniz ve cevap verirseniz çok mutlu olurum yaklaşık 3 yıldır YouTube kanalınızı hayranlıkla takip ediyorum. YouTube'da temel PC bileşenleri videonuzda üniversitelerde panellere katıldığınızı söylemiştiniz umarım bir gün Akdeniz üniversitesine gelirsiniz ve sizinle tanışma şansı bulurum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (153).png
    Ekran Görüntüsü (153).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (155).png
    Ekran Görüntüsü (155).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız ilginçtir üstünde gelen RAM Micron marka, bende FA506iu kullanıcısıyım Samsung olarak geldi üstündeki.
RAM önerisi olarak da geçenlerde aldığım şu RAM herhangi bir sıkıntı yaratmıyor ve uyumlu.

Yalnız ilginçtir üstünde gelen RAM Micron marka, bende FA506iu kullanıcısıyım Samsung olarak geldi üstündeki.
RAM önerisi olarak da geçenlerde aldığım şu RAM herhangi bir sıkıntı yaratmıyor ve uyumlu.
bende samsung zannediyordum ürün bilgisinde de samsung ram olduğu söyleniyordu .

Geri
Yukarı