Gaming Gecesi'nden alınan R5 5600X ve RTX 3070 sistem nasıldır?

AFRoDiZYaK10

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayardan çok anlamamakla beraber dün geceki Gaming Gecesi'nden aşağıdaki linkteki hazır sistemi birkaç değişiklik yaparak şu şekilde;

AMD Ryzen 5 5600X MPK 3.7GHz-4.6GHz 6 çekirdek 35MB soket AM4 işlemci.
ASUS TUF Gaming B550M-E AMD B550 soket AM4 DDR4 4600(OC)MHz mATX Gaming (oyuncu) anakart.
Team T-Force Delta RGB Black 32 GB (2x16 GB) 3200MHz CL16 DDR4 Gaming RAM.
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3070 V2 OC TUF-RTX3070-O8G-V2-Gaming 8 GB GDDR6 256bit DX12 Gaming (oyuncu) ekran kartı.
Samsung 970 EVO Plus 1TB 3500MB/3300MB/s NVMe M.2 SSD disk - MZ-V7S1t0bw
Vento VG12al 750W 80+ 4x120mm RGB fan temperli cam USB 3.0 mesh e-ATX mid-Tower Gaming (oyuncu) kasa.

Anakart-SSD ve pus 750 yaparak güncelleyip 25K'ya aldım. Nasıl sistem sizce? PC'den anlayanlar yorumlayabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pahalıya almışsın gibi.
Akakçeye girip aynı sistemi topladığımda 28k ya denk geliyordu ondan bana ucuz gibi geldi aldım.Pcden çok anlamadığım için acaba aldığım donanımlar birbiri ile uyumlu mu herhangi sıkıntı çıakrrı mı onu merak ediyorum.

RX 6800'lü sistem varmış 23.800 civarı. SSD ve anakartı B550m yaparak şahsen bunu tercih ederdim.
İnternette hep nvidia daha iyi yazıyorlardı ondan onu tercih ettim.

Akakçeye girip aynı sistemi topladığımda 28k ya denk geliyordu ondan bana ucuz gibi geldi aldım.Pcden çok anlamadığım için acaba aldığım donanımlar birbiri ile uyumlu mu herhangi sıkıntı çıakrrı mı onu merak ediyorum.

İnternette hep nvidia daha iyi yazıyorlardı ondan onu tercih ettim.
Kimse hazır sistem varken, toplayacağını zannetmiyorum.
3070 Ti var böyle.

anakart işlemci ssd kasa güçkaynağı hepsi kötü benimkinden sadece ekran kartı iyi 3070 ile 3070 ti arasında dağlar kadar fark yoksa benim aldığım daha mantıklı gibi.
Kötü değil, sadece senin seçimler biraz daha iyi. Hayırlı olsun diyelim. İşlemciler aynı, sadece sizde olan X modeli. Farkları yok.

Kötü değil, sadece senin seçimler biraz daha iyi. Hayırlı olsun diyelim. İşlemciler aynı, sadece sizde olan X modeli. Farkları yok.
Teşekkür ederim.Çok iyi pcden anlayan biri olsaydım daha iyi seçimler yapabilirdim :/

Bilgisayardan anlamadığınız belli oldu . Hayırlı olsun almışsınız artık ne diyelim.
Teşekkür ederim.Söyledim zaten en başında anlamadığımı :)

Geri
Yukarı