Gaming Gecesinden Sistem Toplanır mı?

Arkadaşlar, Gaming Gecesi'nden sistem toplanır mı? En azından ekran kartı, işlemci gibi maliyetli parçalar alınır mı? Sorun çıkar mı? İade edilmiş ürün gelir mi? İade etmek istediğim bir şey olursa sorun yaşar mıyım?

Toplu sistem alınır mı bence alınmaz çok yavaşlar belki bir ekran karti işlemci vs alabilirsin montaj olunca 1 ay sürer gelmesi.

Eylül'un baslarinda bende senin gibi arayislardaydim. Ne olacaksa olsun dedim. Urunler yuklenirken hemen sepete koydum daha hizli olmak adina ( indirim baslayinca sayfayi yenileyip fiyat kontrol yap)
ASUS Evo RX 5500 XT 4 GB 1200 TL.(normal fiyati 2200TL idi.
Gigbyt A320M S2H 370 TL.( normal fiyati 450 TL ustu
Apacer 16 GB 3000 MHz RAM 460 ya da 470 TL'ye almistim. ( Normal fiyat 600 ustu
O zaman oyleydi.

Eylül'un baslarinda bende senin gibi arayislardaydim. Ne olacaksa olsun dedim. Urunler yuklenirken hemen sepete koydum daha hizli olmak adina ( indirim baslayinca sayfayi yenileyip fiyat kontrol yap)
ASUS Evo RX 5500 XT 4 GB 1200 TL.(normal fiyati 2200TL idi.
Gigbyt A320M S2H 370 TL.( normal fiyati 450 TL ustu
Apacer 16 GB 3000 MHz RAM 460 ya da 470 TL'ye almistim. ( Normal fiyat 600 ustu
O zaman oyleydi.
Bir sıkıntı veya daha önceden açılmış kutu gibi bir durumla karşılaştınız mı?

Bir sıkıntı veya daha önceden açılmış kutu gibi bir durumla karşılaştınız mı?

Yok hepsi jilatinli vs. skinti cikmadi dedigim gibi dk icinde bitiyor hizli olman lazim. Ben alisveris yaptim skinti cikmadi millete oneriyorumda teknoloji sans isi bende cikmadi diye sendede cikmayacak diye bir şey yok. Ama sonucta magaza bu da ben memnun kaldim. Maillere hizli donus sagliyorlar falan guzel yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı